Drapieżna Cichopek i zakochany Kurzajewski trzymają się za ręce. Maciej zachował się jak prawdziwy dżentelmen

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali sfotografowani, gdy wychodzili ze studia TVP. Prezenter udowodnił, że jest gentlemanem, a ukochana wpatrywała się w niego jak w obrazek.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od ponad dwóch lat prowadzą w parze "Pytanie na śniadanie". Kilka tygodni temu ujawnili, że są razem również w życiu prywatnym. Okazało się, że pracodawca nie ma nic przeciwko, aby pozostali w programie i wciąż są jego gospodarzami. Po ostatnim wydaniu śniadaniówki ze studia wyszli, trzymają się za ręce i nie mogli przestać się do siebie uśmiechać.

Katarzyna CichopekCichopek bez makijażu, a Rozenek pokazała się po przebudzeniu

Zobacz wideo Maja Hyży wspiera związek Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wychodzą ze studia. Jak oni na siebie patrzą!

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie w tle ze skandalem, w który zamieszana jest Paulina Smaszcz, była żona prezentera. Według najnowszych doniesień wysłali oni do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich temat oraz przeprosin. Prawniczka Smaszcz udzieliła komentarza w tej sprawie dla Plotka.

Cichopek i Kurzajewski wydają się jednak nie przejmować krytyką, która pada w ich stronę. Niebawem mają razem zamieszkać, a w dalszej przyszłości będą myśleć o organizacji ślubu. Na jubileuszowej gali TVP mogliśmy zobaczyć u prezenterki pierścionek, który, jak się okazało, prawdopodobnie jest zaręczynowym.

Na najnowszych zdjęciach zakochani wychodzą ze studia, trzymając się za ręce. Katarzyna Cichopek ubrana jest w futerko w panterkę i buty w militarnym stylu. Maciej Kurzajewski ma na sobie skórzaną kurtkę i jeansy. Para nie mogła oderwać od siebie wzroku. Prezenter zadbał także o dobre maniery i otworzył partnerce drzwi do samochodu.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski Plotek Exclusive

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiPod postem Cichopek docinki. A Kurzajewski nie ukrywa, że stoi za nią murem

Więcej zdjęć Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zobaczycie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Maciej Kurzajewski odniósł się do zaręczyn z Cichopek. Reakcja daje do myślenia

Więcej o: