Dominik z "Gogglebox" zatrzymany przez drogówkę. Ostra wymiana zdań. Wszystko zostało nagrane

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" został ostatnio zatrzymany przez drogówkę. Poirytowany celebryta zaczął pouczać i krzyczeć na policjantów. Wszystko zarejestrowały kamery.

Dominik Abus, znany widzom TTV z "Gogglebox. Przed telewizorem", został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki. Doszło do tego podczas nagrań do internetowego programu Roberta Buczyńskiego "Hl_5", w którym testuje się luksusowe i drogie samochody. Samochód Dominika Abusa został zatrzymany do kontroli. To bardzo go zirytowało. Celebryta nie przebierał w słowach. 

Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Izabela z Izabela z "Gogglebox" miała wypadek na planie. Pożegnała się z programem

Dominika Abusa zatrzymała drogówka. Pouczał policjantów: Jest pan, żeby mi pomagać

BMW Dominika Abusa nie miało tablic rejestracyjnych. Uwagę policjantów zwróciły też przyciemniane szyby. Zdenerwowany celebryta tłumaczył funkcjonariuszom, że szyby są w luksusowym samochodzie zostały przyciemnione fabrycznie, a tablice odpadły podczas jazdy i ma je wciąż przy sobie. Rozmowa szybko przerodziła się w sprzeczkę. 

Niech mnie pan posłucha. Ja na pana płacę podatki, a nie pan na mnie i jest pan, żeby mi pomagać. Krzyczeć może pan, ale nie na mnie. Proszę mówić normalnym głosem, bo nie będę zaraz z panem rozmawiał. Tylko przez adwokata będziemy rozmawiać - mówił do policjanta wzburzony Dominik Abus.
 

Poirytowany celebryta krzyczał do funkcjonariuszy. 

Wyskoczyliście do mnie, jakbym kogoś zabił! Czasy pałowania ludzi to się skończyły dawno temu - powiedział Dominik Abus.

Dominik AbusDominik Abus Fot. YouTube.com/HI_5 screen

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Policjanci wykazali się sporą cierpliwością i powściągliwością. Ostatecznie ukarali niepokornego gwiazdora mandatem w wysokości stu złotych. Abusowi nakazano także odholować auto. 

Takie odzywki, to w telewizji (...). Niech pan już przestanie, bo nikt tu nie pałuje ludzi - powiedział funkcjonariusz drogówki do Dominika Abusa.

Myślicie, że reakcja bohatera "Gogglebox. Przed telewizorem" była przesadzona?

Dominik AbusDominik Abus z Igą i dziećmi. Duże chłopaki. Fan się nie popisał. Inny? W punkt!

Więcej o: