Maja Hyży skarcona przez fanki. Naraziła córkę na niebezpieczeństwo w aucie? W komentarzach wrze

Maja Hyży zrelacjonowała fanom wycieczkę do Lublina. Piosenkarka zabrała córkę i zasiadła za kierownicą. Jednak zapomniała o ważnym szczególe związanym z bezpieczeństwem dziewczynki, co zauważyli czujni internauci.

Maja Hyży zasłynęła jako piękniejsza połowa śpiewającego małżeństwa z "X-Factora", gdzie zgłosiła się na casting wspólnie z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyżym. Ostatecznie ich związek się rozpadł krótko po emisji show, a każde z byłych partnerów znalazło szczęście u boku nowej osoby. Nawiasem mówiąc, Grzegorz przebił żonę, jeśli chodzi o rozwój kariery muzycznej, bo to jego piosenki grają stacje radiowe, a repertuar Mai nie przebił się do mainstreamu. Mimo to celebrytka może liczyć na instagramową popularność, dzieląc się szczegółami z życia prywatnego. 33-latka zabrała się za tematykę parentingową - jako doświadczona mama czwórki dzieci.

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Zobacz wideo Maja Hyży wspiera Cichopek i Kurzajewskiego. Padło wiele ciepłych słów

Maja Hyży naraziła córkę? Nieprawidłowe zapięcie pasów w foteliku rozjuszyło fanki

Mimo niemałej praktyki, Maja podpadła ostatnio instagramowym obserwatorom. Wrzuciła do sieci filmik relacjonujący jej samochodową podróż do Lublina w towarzystwie starszej z córek, dwuletniej Tosi. Zasugerowano, że celebrytka naraziła zdrowie i bezpieczeństwo dziewczynki. Ta podczas drogi siedziała co prawda w foteliku, ale jego pasy nie były należycie zaciśnięte.

Zdjęcia Mai Hyży znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Pasy były tylko zapięte, ale pozostały ogromne "luzy". W razie wypadku taka "ochrona" na niewiele by się zdała, co natychmiast Mai wytknięto:

Pasy muszą być dociągnięte porządnie!
W razie wypadku tak zapięte pasy nic nie pomogą. Pasy należy mocno ścisnąć, rada od fachowca.
Proszę, dociągnij dziecku pasy. Tu są za luźno - pisano w komentarzach.
 

Jan Dąbrowski, Sylwia PrzybyszPokój córek to małe królestwo. Jak Przybysz i Dąbrowski urządzili mieszkanie?

Pozostaje mieć nadzieję, że piosenkarka weźmie sobie te uwagi do serca.

Zdjęcia Mai Hyży znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: