Pokój córek to małe królestwo, ale łazienka do poprawy. Jak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski urządzili swoje mieszkanie?

Mieszkanie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego to bardzo przytulne, klimatyczna wnętrza. Pokoje urządzone są minimalistycznie i z klasą. Para zadbała o każdy detal.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedna z najpopularniejszych par w świecie mediów społecznościowych. Oboje mogą pochwalić się licznym gronem fanów, z którym chętnie dzielą się informacjami o sobie i swojej rodzinie. Jakiś czas temu słynne małżeństwo zaprezentowało również, jak wygląda ich mieszkanie. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Przytulne mieszkanie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Mieszkanie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego znajduje się w Warszawie i ma około 100 metrów kwadratowych. W opublikowanym na YouTubie filmie zdradzili, że apartament należy do nich i urządzili go bez niczyjej pomocy. Oboje są również bardzo dumni z tego, jak obecnie prezentują się wszystkie pomieszczenia.

Mieszkanie jest nasze, nie jest wynajmowane. Kilka lat temu stwierdziłem, że koszty wynajmu jednego mieszkania wynoszą tyle samo, co koszt kredytu dwóch mieszkań plus czynszu za dwa mieszkania. Zresztą taka ciekawostka jak kupowałem to mieszkanie, to kosztowało dwa razy mniej, niż kosztuje teraz, bo kupowałem, gdy była dziura, tutaj nawet blok nie stał - powiedział w opublikowanym na YouTubie filmie Jan Dąbrowski.

Praktycznie we wszystkich pomieszczeniach dominują stonowane kolory. W połączonym z kuchnią salonie znajduje się duża szara kanapa oraz nieco ciemniejszy, skórzany fotel. Na białych ścianach widzimy czarne półki, na których z wyjątkiem rodzinnych fotografii nie ma na zbyt wielu ozdób. Oprócz tego w pokoju znajduje się pianino oraz gitara.

Tak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszTak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz Screen: Instagram, YouTube/@ jdabrowsky,

W sypialni również królują jasne barwy. Ściany zostały pomalowane na biało, a na jednej z nich znajduje się modna elewacja stylizowana na motyw cegieł. Para zadbała również o to, aby w pokoju znalazł się kącik dla ich pociech. W pobliżu łóżka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego znajduje się łóżeczko ich młodszej córki. Oprócz tego w pomieszczeniu widzimy regały z książkami oraz duży telewizor.

Tak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszTak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz Screen: Instagram/@sylwiaprzybysz

Jeżeli chodzi o pokój ich córek, to jest to zdecydowanie najbardziej urokliwe pomieszczenie w całym mieszkaniu. Nie brakuje tu pluszowych zabawek i oczywiście stylowych mebli. Ścianę zdobi urocza tapeta z motywem chmur i tęczy. Jan Dąbrowski zdradził, że przy urządzaniu tylko tego wnętrza pomagał im dekorator.

Tak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszTak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz Instagram/@sylwiaprzybysz

Zdecydowanie najciemniejszym pomieszczeniem w całym mieszkaniu jest łazienka. Tu również na ścianach wykorzystano motyw cegieł. Ciekawym elementem jest podświetlane lustro, które jest fantastycznym gadżetem dla wszystkich miłośniczek makijażu.  

Tak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszTak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz Screen: YouTube/@JDabrowsky

Wiadomo również, jak prezentuje się kuchnia w mieszkaniu Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz. Jest ona niewielka, ale również bardzo stylowa. Para postawiła na białe meble i czarne dodatki. Okazuje się jednak, że nie są zadowoleni z marmurowego blatu, który ich zdaniem cały czas wygląda, jakby był brudny. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony. 

Tak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia PrzybyszTak mieszkają Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz Screen: YouTube/@JDabrowsky

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.