Jakub Rzeźniczak o szansach Polski w meczu z Francją. W jednym pokłada nadzieję [PLOTEK EXCLUSIVE]

W niedzielę 4 grudnia Polska zagra na Mundialu z Francją. Wygrana drużyny Czesława Michniewicza z tak wytrawnym przeciwnikiem byłaby szokiem. Szanse Polaków w rozmowie z Plotkiem ocenił nasz były reprezentant, Jakub Rzeźniczak. Widzi cień nadziei.

O Jakubie Rzeźniczaku piszemy najczęściej w kontekście jego napiętych relacji z byłymi partnerkami albo o aktualnym związku ze świeżo upieczoną żoną Pauliną Nowicką. Nie zapominajmy jednak, że celebryta nie jest tylko łamaczem niewieścich serc, ale także profesjonalnym piłkarzem, który w latach 2008-2014 grał w reprezentacji Polski. Postanowiliśmy więc spytać go, jak ocenia szanse Polaków na niedzielnym spotkaniu z Francją. Rzeźniczak podkreślił, że sytuacja nie jest beznadziejna.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Małgorzata Ohme, Jakub RzeźniczakOhme skomentowała ślub Rzeźniczaka. "To są obrazki"

Jakub Rzeźniczak ocenia szanse Polaków w starciu z Francją: Miejmy nadzieję, że Szczęsny podtrzyma doskonałą dyspozycję

W rozmowie z Plotkiem piłkarz Wisły Płock wyznał, że wszystko jest możliwe:

Zdecydowanym faworytem są Francuzi, ale dobrze wiemy, jak nieprzewidywalnym sportem jest piłka nożna. Na tym turnieju widzieliśmy już porażki wielkich drużyn z tymi teoretycznie słabszymi. Pewnie Francja będzie prowadziła grę, a my, jak to było w ostatnich spotkaniach, będziemy szukać szans w kontrataku - powiedział Jakub Rzeźniczak.

Wojciech Szczęsny, Robert LewandowskiWojciech Szczęsny, Robert Lewandowski Fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER

Piłkarz podkreślił jednak, że nadziei upatruje w Wojciechu Szczęsnym, który już wyrósł na mundialu na prawdziwego bohatera Polaków.

Miejmy nadzieję również, że Wojciech Szczęsny podtrzyma swoją doskonałą dyspozycję z poprzednich spotkań, ale tak jak mówię, to jest piłka i wszystko jest możliwe - dodał Jakub Rzeźniczak.
 

Więcej zdjęć Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że Francuzi do tej pory dwukrotnie zdobyli złoty medal Mistrzostw Świata w piłce nożnej, w 1998 i 2018 roku. W 2006 roku byli srebrnymi medalistami. Dwukrotnie zdobyli też brązowy medal.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak odpowiada na krytykę po ślubie na Florydzie

Więcej o: