Agnieszka Woźniak-Starak olśniewa w srebrnej kreacji. Robotę robi głębokie rozcięcie

Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała w sieci nową, imponującą kreację i zasugerowała, że wybiera się na wielkie wyjście.

Agnieszka Woźniak-Starak powoli staje się telewizyjną ikoną mody. Minęły te czasy, kiedy zdarzały jej się stylizacyjne wpadki. Teraz konfekcyjne wybory gospodyni "Dzień dobry TVN" mogą śmiało uchodzić za inspirację dla wielu kobiet. Prezenterka bezbłędnie potrafi dopasować kreację do okazji i zawsze wypada nienagannie. Podczas większych okazji, jak i na galach i ważniejszych imprezach branżowych celebrytka zwykle jest w centrum uwagi, także dzięki trafionym strojom. Nowa kreacja, jaką gwiazda TVN pochwaliła się w sieci, tylko tę tezę potwierdza.

Agnieszka Woźniak - StarakAgnieszka Woźniak-Starak została ikoną stylu. Nawet jej zdarzały się wpadki

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znalazła w sklepie bluzkę za 10 zł. To w niej dziś chodzi

Agnieszka Woźniak-Starak lśni cała na srebrno

Grudzień obfituje w wydarzenia towarzyskie związane tematycznie ze świętami - tego rodzaju wyjścia celebryci zaliczają już począwszy od pierwszych dni miesiąca. Często są to bale charytatywne, na których po prostu wypada bywać. Wygląda na to, że sezon przedświątecznych eventów już na dobre rozkręcił się dla Agnieszki Woźniak-Starak.

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Prezenterka pochwaliła się na InstaStories stylizacją, jaką wybrała, idąc na kolejną imprezę. Postawiła na mieniącą się, długą aż do ziemi srebrzystą kreację. Suknia była uzupełniona o okazałą pelerynę, osłaniającą prawe ramię celebrytki, co równoważyło głębokie rozcięcie u dołu, sięgające uda. 

Chyba pora gdzieś wyjść... - podpisała fotografię Woźniak-Starak, dołączając emotikonę kieliszków.

Nie wiadomo, jakie buty dobrała do całości, ponieważ zapozowała boso. 

Dziennikarka pokazała też zdjęcie ukazujące fragment stołu udekorowanego w świątecznym stylu, prawdopodobnie z imprezy, na którą szła.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak @aga_wozniak_starak/Instagram

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Dobrze wypadła?

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: