Lenka Klimentova urodziła! Szczęśliwi rodzicie pokazali zdjęcie z porodówki i zdradzili imię syna

Lenka Klimentova i Jan Kliment zostali rodzicami. Para pochwaliła się pierwszym zdjęciem pociechy zrobionym jeszcze w szpitalu.

Jan Kliment i jego żona na ten moment czekali długo. Małżonkowie, którzy w czerwcu tego roku ujawnili, że zostaną rodzicami, wyznali również, że o dziecko starali się sześć lat. Niedługo później Jan i Lenka Klimentowie wyznali, że powitają na świecie syna, a teraz, gdy chłopiec jest już na świecie, zdradzili także jego imię.

Zobacz wideo Marcin Prokop o Janie Klimencie

Syn Lenki i Jana Klimentów na pierwszym zdjęciu

Syn pary tancerzy urodził się w Warszawie 1 grudnia 2022 roku. Już dzień później szczęśliwi rodzice opublikowali na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Jan Kliment z dumą obejmuje ukochaną żonę, która trzyma na rękach nowego członka rodziny. Świeżo upieczeni rodzice nadali chłopcu na imię Cristian.

01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dla tego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go. Cristian Kliment - napisała uradowana mama na Instagramie.
 

Lenka poślubiła 15 lat starszego Jana Klimenta w 2016 roku. Małżonkowie już od tego czasu starali się o dziecko. Tancerka ujawniła w jednym z wywiadów, że nie sądzili, iż napotkają takie trudności. Gdy z biegiem czasu nadal nie mogła zajść w ciążę, zdecydowali się zgłosić do lekarza. Badania nie wykazały przeciwwskazań, jednak mimo to na informację o tym, że zostaną rodzicami, czekali aż do 2022 roku. Lenka Klimentova szczęśliwą nowinę usłyszała w szczególny dzień - o tym, że jest w ciąży, dowiedziała się w swoje urodziny.

Gratulujemy i witamy na świecie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.