Księżna Kate w tym zestawie wygląda jak muza Gucci. Powaliła na kolana. Szyk i klasa

Księżna Kate od dłuższego czasu pokazuje, że trzyma rękę na pulsie mody. Żona księcia Williama bawi się klasyką i interpretuje ją na własny sposób. Tak było i tym razem. Cały "look" zrobił furorę na salonach.

Księżna Kate od lat konsekwentnie promuje klasyczny styl i modę zrównoważoną. Żona księcia Williama nie kryje się z tym, że kocha vintage i często pokazuje się kilkukrotnie w tych samych ubraniach na ważnych wydarzeniach. Oprócz inteligentnego podejścia do ekologii od dłuższego czasu księżna Walii udowadnia, że minimalistyczny styl w modzie wcale nie musi być nudny. W garniturze w kolorze czerwonego wina wyglądała po prostu bosko. 

Polecamy: Księżna Kate skupiła na sobie całą uwagę gości. Wszystko przez to, co miała na głowie

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Księżna Kate w bordowym garniturze zadaje szyku na salonach. Stylizacja godna prawdziwej ikony mody

Księżna Kate razem z księciem Williamem rozpoczęła drugi dzień królewskiej podróży, składając wizytę w Greentown Labs w Somerville, Massachusetts. Pojawili się na otwarciu start-upu technologicznego, wspieranego przez przedsiębiorców, którzy chcieli zapewnić zrównoważone rozwiązania dla zmian klimatycznych. Podczas wizyty spotkali się z prezesem Greentown Labs Emily Reichert, prezesem Northeast Clean Energy Council Joem Curtatonem oraz przedstawicielami społeczności. Tam dodatkowo przyglądali się różnym technologiom, które do tej pory były pokazywane tylko w laboratorium.

Książę William, księżna KateKsiążę William, księżna Kate Agencja Gazeta

Księżna Kate kontynuuje dobrą modową passę i zachwyca kolejnymi świetnymi "outfitami". Tym razem zamiast granatowego, wybrała elegancki bordowy garnitur. Świetnie korespondował on z urodą żony przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Szczególną uwagę zwraca piękna, jedwabna koszula w kolorze baby pink z finezyjnym wiązaniem, która nawiązuje do trendów domu mody Gucci. Całość dopełniła bordową, pikowaną torebką od Chanel i szpilkami jej ulubionej marki - Gianvito Rossi. 

Jak wam się podoba księżna Kate w klasycznym wydaniu? 

Więcej o: