David Beckham wymiata nie tylko na boisku. Victoria ujawniła jego kolejny talent. Głos jak dzwon

Kto by się spodziewał, że David Beckham ma tyle talentów. Ostatnio Victoria Beckham udostępniła filmik, na którym piłkarz śpiewa świąteczny hit. Co za głos! Najwyższy dźwięk zaśpiewał krystalicznie czysto.

Victoria Beckham od czasu do czasu dzieli się z fanami kulisami prywatności na Instagramie. Projektantka uwielbia przełamywać stereotypy dotyczące jej osoby i bardzo często pokazuje, że jest wyluzowaną i zdystansowaną do świata kobietą. Jej ostatnie wideo na Instagramie może być tego potwierdzeniem. Pokazała w nim śpiewającego pod nosem Davida Beckhama. Trzeba przyznać, że były piłkarz ma piękny wokal. Może połączy siły z byłą członkinią Spice Girls i nagrają razem jakiś świąteczny hit? 

Polecamy: Victoria Beckham usunęła tatuaż poświęcony Davidowi. Media wieszczą parze rozwód. W końcu zabrała głos!

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

David Beckham wyśpiewał wszystko jak z nut. Po tym wykonaniu Mariah Carey powinna go zaprosić do duetu

David Beckham jest znany wszystkim ze świetnych umiejętności piłkarskich. Nikt chyba jednak nie spodziewał się po nim talentu wokalnego. A jednak! 1 grudnia 2022 roku Victoria Beckham udostępniła w mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym słychać, jak jej mąż śpiewa pod nosem hit Mariah Carey, "All I Want For Christmas Is You". Trzeba przyznać, że ma piękną barwę głosu i bardzo dobrze trafia w poszczególne dźwięki. Najlepszym na to dowodem była końcowa, najwyższa nuta, którą zaśpiewał idealnie.

 

Internauci byli zgodni - David Beckham kolejny raz udowodnił, że czego się nie dotknie, to zamienia w złoto. Wszyscy byli pod wrażeniem jego pięknego wykonania. Pisali:

Jest coś, czego ty nie potrafisz? Wow! No po prostu niesamowite.
Ojej, ale to było słodkie. Ale szczerze mówiąc, to najczyściej była ta ostatnia nuta. Klasa!
On mógłby zaśpiewać fragment książki telefonicznej, a i tak brzmiałoby to seksownie - podsumowała fanka.

Też jesteście pod wrażeniem talentu muzycznego Davida Beckhama?

Więcej o: