Victoria Beckham usunęła tatuaż poświęcony Davidowi. Media wieszczą parze rozwód. W końcu zabrała głos!

Z nadgarstka Victorii Beckham zniknął tatuaż poświęcony jej mężowi. Celebrytka pojawiła się w jednym z telewizyjnych programów i wyjaśniła, skąd ta decyzja.

Victoria i David Beckhamowie są małżeństwem od 23 lat. Mimo że tabloidy regularnie ich "rozwodzą", nic nie wskazuje na to, by jedna z najsłynniejszych par show-biznesu miała się rozstać. Ostatnio jednak fani zaczęli się niepokoić, ponieważ zauważyli, że Victoria usunęła tatuaż, który zrobiła wiele lat temu specjalnie dla męża. 

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Victoria Beckham dementuje plotki o rzekomym rozstaniu z mężem

Ex-spicetka wystąpiła w programie "Today show", gdzie odniosła się do kwestii znikającego tatuażu. Plotki o kryzysie w związku i wizji rozwodu wyraźnie ją zdenerwowały. Wszystko zaczęło się od jednego z nagrań, które Victoria umieściła na Instagramie. Zbliżenia na jej dłoń nie pozostawiały złudzeń - "dziara" zniknęła.

Zdjęcia Victorii i Davida, w tym również ujęcia archiwalne, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

48-latka wyjaśniła, że przyczyna usunięcia ozdoby z nadgarstka jest tak prozaiczna, jak to tylko możliwe - ta zwyczajnie przestała jej się już podobać. Przypomniała, że jej mąż i synowie są pięknie wytatuowani, a wzór, który ona wybrała, wyróżniał się na tym tle niekorzystnie:

Zrobiłam ten tatuaż dawno temu i nie należał do najsubtelniejszych. Mój mąż i synowie noszą piękne tatuaże, wykonane przez artystów. Wzór na mojej ręce był nieładny, pociągnięty zbyt grubą kreską.  Czasami nawet krwawił. Po prostu miałam go już dość, nie podobał mi się - wyjaśniła.

Prowadząca rozmowę chciała wiedzieć, czy za decyzją, aby na pewno nie kryje się coś więcej i zapytała wprost o kondycję związku projektantki i sportowca.

Media spekulują, czy chcę rozstać się z Davidem. Nie, nie chcę. Po prostu ten tatuaż przestał mi się podobać. Naprawdę, tu nie ma nic skomplikowanego - tłumaczyła gwiazda.

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Przekonała was?

Zdjęcia Victorii i Davida, w tym również ujęcia archiwalne, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: