Katarzyna Cichopek dostała nową fuchę. Jest zachwycona. "Spełniłam marzenie mojej córci"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się w mediach społecznościowych kadrami z nowej pracy. Aktorka opowiedziała o kolejnym wyzwaniu zawodowym i nie ukrywała, że jest bardzo podekscytowana.

O Katarzynie Cichopek bardzo dużo się mówi w ostatnim czasie głównie za sprawą jej życia prywatnego. Niedawno media obiegła informacja, że aktorka jest już zaręczona z Maciejem Kurzajewskim, do czego miało dojść w Nowym Jorku. To jednak tylko przypuszczenia, ale dziennikarz został o to zapytany i zareagował. Pewne natomiast jest, że aktorka ma nową pracę. Pochwaliła się tym właśnie w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Agata Sieramska i Arkadiusz MilikDziewczyna Milika nie poleciała z nim na mundial. Influencerka zachwyca formą

Katarzyna Cichopek opowiada o nowej pracy

Gwiazda podzieliła się kilkoma kadrami, na których roześmiana pozuje ze słuchawkami na uszach. Zaskoczeni internauci dowiedzieli się, o co chodzi z dołączonego do postu opisu.

Kochani, zapraszam was do kin na piękną bajkę "Kierunek Księżyc" już od 02.12. Mam wielką przyjemność wcielić się w Nocną Wróżkę,  fantastyczną postać, której użyczyłam swój głos i tym samym spełniłam marzenie mojej córci. Helenka od zawsze chciała, żebym dubbingowała.

Cichopek w kilku słowach opowiedziała o postaci, w którą się wcieliła.

Moja postać jest zapominalska, śmieszna, chce pomóc, ale różnie to wychodzi. Jest to piękny, przygodowy film dla dzieci, film, który pokazuje siłę przyjaźni, walkę dobra ze złem. Jest kolorowy, zabawny, po prostu piękne kino familijne.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą poczekać ze ślubem

Wspominaliśmy, że aktorka jest być może już zaręczona z ukochanym. Pudelek powołuje się jednak na informatora, który zdradził, że para prowadzących "Pytanie na śniadanie" ze sformalizowaniem związku chcą jeszcze zaczekać.

Kasia i Maciej starają się być nierozłączni i spędzać każdą chwilę razem. Uwielbiają jeździć za granicę, bo tam mogą być bardziej anonimowi. Polecieli do Nowego Jorku, żeby odpocząć od zgiełku, który rozpętał się wokół ich związku i to właśnie tam się zaręczyli. Poważnie rozmawiają już o ślubie, ale chcą, żeby sytuacja się trochę uspokoiła - cytuje osobę z otoczenia pary serwis.

Do mediów przedostały się również informacje, według których para ma szukać wspólnego mieszkania. 

Maciej Kurzajewski i Paulina SmaszczMama Kurzajewskiego została przesłuchana po najściu Smaszcz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: