Katarzyna Cichopek kibicowała Kurzajewskiemu w Nowym Jorku. W międzyczasie udawała Carrie Bradshaw

Niedawno Maciej Kurzajewski wziął udział w maratonie w Nowym Jorku. Okazuje się, że towarzyszyła mu Katarzyna Cichopek. Na Instagramie zapozowała niczym Carrie Bradshaw.

Maciej Kurzajewski to zapalony sportowiec. Regularnie bierze udział w maratonach, a na początku listopada wybrał się na zawody organizowane w Nowym Jorku. Pasja dziennikarza troszkę niepokoi jego nową partnerkę, Katarzynę Cichopek. Aktorka obawia się, że jej partner za mocno obciąża organizm. Jednak jako wspierająca ukochana, pojechała z Kurzajewskim do Stanów. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie pochwaliła się sesją niczym Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście".

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek pozuje w Nowym Jorku przed budynkiem z popularnego serialu

Nikt nie wiedział, że aktorka wybrała się do Nowego Jorku z ukochanym. Sama zainteresowana milczała w tej kwestii. Dopiero teraz dodała kadry na Instagrama, które wskazują, że również niedawno poleciała za ocean i prawdopodobnie kibicowała dziennikarzowi podczas maratonu. W międzyczasie postanowiła pozwiedzać troszkę okolicę, zwłaszcza miejsca uwielbiane przez fanów serialu "Seks w wielkim mieście". Katarzyna Cichopek zareklamowała swój sklep z biżuterią w czarnej, koronkowej sukience. Pozowała przy kultowych już schodach, prowadzących do mieszkania Carrie Bradshaw. Aktorka miała nawet na stopach buty inspirowane ulubionymi szpilkami głównej postaci serialu, od Manolo Blahnika. Włosy związała w kucyk, a oczy zasłoniła czarnymi okularami.

 

Jakub Rzeźniczak wziął ślub. Magdalena Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasnoRzeźniczak wziął ślub. Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasno

Katarzyna Cichopek nie zdradziła czy odwiedziła Miasto, które nigdy nie śpi z Maciejem Kurzajewskim. Jej zdjęcia wykonała polska fotografka, która na co dzień mieszka w Nowym Jorku, a nie ukochany. Jednak zbieżność dat, nie może być przypadkowa. Jak uważacie?

Więcej o: