Tak polscy piłkarze spędzają czas poza boiskiem. Jędzą mięso z solą i biegają po hotelu w szlafrokach

Nie samą piłką żyją piłkarze. Wiedzą o tym doskonale zawodnicy polskiej reprezentacji, którzy pokazali w mediach społecznościowych, jak spędzają wolny czas. Niektóre ich czynności mogą was zaskoczyć.

Piłkarze polskiej reprezentacji mają przed sobą i za sobą pracowity czas. Nic dziwnego, że nawet oni w tym zawirowaniu zawodowym szukają czasu na odpoczynek i spokój. Dlatego m.in. Kamil Glik, Robert Lewandowski czy Kamil Grosicki zwiedzają luksusowe restauracje, albo... grają w ping-ponga. Nie wszystkie ich aktywności są standardowe. Te kadry z mediów społecznościowych mówią wszystko.

Polecamy: Piłkarze żyją nie tylko z piłki. Lewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości

Zobacz wideo Kapitalne wieści dla Polski przed Argentyną! Kto obok Lewandowskiego?

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Robert Lewandowski gra w ping-ponga, a Milikowie zwiedzają miasto

Każdy z piłkarzy ma inny sposób na spędzanie wolnego czasu. Zacznijmy od Roberta Lewandowskiego, który chętnie spędza wolne chwile aktywnie i nawet kiedy mógłby położyć się na kanapie, żeby nabrać sił do dalszych wojaży, to woli pograć w ping-ponga z kolegami.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Instagram / Robert Lewandowski screen

To nie wszystko. Piłkarz znajduje też w Katarze czas dla rodziny, z którą chętnie sobie robi zdjęcia, oraz fanów - m.in. tego, który zasłynął słynnym okrzykiem podczas meczu: Arabia Saudyjska - Polska. 

Robert Lewandowski z kibicemRobert Lewandowski z kibicem instagram.com/@_rl9

Żona Kamila Glika, Marta, spędza bardziej zwyczajnie czas z najbliższymi. Razem z piłkarzem zwiedzają piękne miejsca i robią sobie wspólne zdjęcia, które szybko lądują na ich Instagramie.

Marta GlikMarta Glik Instagram / Marta Glik screen

Mimo to od czasu do czasu decydują się na coś bardziej odważnego i wtedy wychodzą razem, np. do słynnej restauracji, w której kucharz tnie mięso i soli je pod okiem czujnych klientów. Zdecydowanie oglądanie tego musi robić wrażenie na żywo. 

Marta GlikMarta Glik Instagram / Marta Glik screen

Więcej zdjęć piłkarzy, którzy w ciekawy sposób spędzają wolny czas w Katarze, znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: