Robert Lewandowski odnalazł kibica Arabii Saudyjskiej, który wpadł w euforię po jego golu. Piękny gest

Po sobotnim meczu reprezentacji Polski w sieci królował filmik, na którym jeden z kibiców po golu Roberta Lewandowskiego ściągnął koszulkę Arabii Saudyjskiej. Tym samym odsłonił koszulkę polskiej kadry z numerem "9", którą miał pod spodem. Piłkarz odszukał tego fana i pochwalił się wspólnym zdjęciem.

Za nami mecz z Arabią Saudyjską. Polska może mówić o dużym sukcesie, a nasi piłkarze z pewnością mogą być z siebie dumni. Zdaje się, że Robert Lewandowski na bieżąco śledzi medialne doniesienia. Anna Lewandowska na InstaStories publikowała już nagranie szczęśliwego kibica Arabii Saudyjskiej, który po golu "Lewego" zdjął koszulkę, ukazując T-shirt w barwach polskiej reprezentacji. Wykrzykiwał hasła na cześć kapitana naszej drużyny. Krótko po tym, gdy filmik stał się viralem, Lewandowski postanowił go odszukać, co mu się udało. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Piłkarze żyją nie tylko z piłki. Lewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości

Zobacz wideo Dlaczego kibicujesz Polsce?

Robert Lewandowski odszukał fana, który wpadł w euforię po jego golu. Pochwalił się zdjęciem

Robert Lewandowski cieszy się sławą na całym świecie. Podczas meczu z Arabią Saudyjską nawet kibice tego kraju byli pod wrażeniem formy naszych piłkarzy. Szczególnie jeden z nich wyraził zadowolenie po golu "Lewego". Nagranie natychmiast stało się hitem, a mężczyzna z dumą bił się w pierś, na której widniała charakterystyczna "dziewiątka". 

Wideo stało się międzynarodowym viralem i trafiło też do Lewandowskiego. Polskiego kapitana poruszyło wsparcie, jakie okazał mu kibic i w facebookowym poście napisał, aby ten odezwał się do niego w komentarzu.

"Lewy" nie rzuca słów na wiatr. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie ze szczęśliwym kibicem w hotelowym lobby. Piłkarz przekazał mu na pamiątkę podpisaną przez siebie koszulkę reprezentacji Polski ze swoim numerem i nazwiskiem.

Robert Lewandowski z kibicemRobert Lewandowski z kibicem instagram.com/@_rl9

Piękny gest! Możemy się tylko domyślać, jak szczęśliwy był mężczyzna, gdy udało mu się spotkać ze swoim idolem.

Więcej o: