Katarzyna Cichopek z córką w świątecznych kreacjach. Jakie podobne! Jedno Helena na pewno ma po tacie

Mimo że nie skończył się jeszcze listopad, Katarzyna Cichopek już wczuła się w świąteczny klimat. Aktorka zapozowała z córką w identycznych świątecznych sukienkach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się dwójki dzieci - syna Adama, który urodził się w 2009 roku i młodszej o cztery lata córki Heleny. Gwiazda "M jak miłość" stara się chronić prywatność dzieci i w mediach społecznościowych nie pokazuje ich twarzy, jednak zdjęcia z pociechami często trafiają na jej profil. Pod koniec listopada Cichopek odpoczywała w towarzystwie córki. Był czas nie tylko na przymiarkę strojów, ale też na jesienny spacer po parku.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na nagraniu z córką

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Katarzyna Cichopek spędza czas z córką

Ze zdjęć, które Cichopek zamieściła na Instagramie, wyraźnie wynika, że aktorka uwielbia chwile spędzone z Heleną, a mama i córka znakomicie się dogadują. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" dodała fotografię, na której obejmują się roześmiane, mając na sobie identyczne sukienki ze świątecznym motywem.

Bo z naszej energii czerpią następne pokolenia - podpisała InstaStories Cichopek.

Chociaż spora część twarzy Heleny jest jak zwykle zasłonięta, widać, że dziewczynka odziedziczyła po Katarzynie Cichopek uśmiech i kształt twarzy. To, co z pewnością ma jednak po tacie, to kolor włosów. Helena, w odróżnieniu od słynnej mamy, jest blondynką.

Katarzyna Cichopek z córkąKatarzyna Cichopek z córką instagram.com/@katarzynacichopek

Tak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzyTak wyglądały polskie i zagraniczne WAGs, zanim poznały ukochanych piłkarzy

Niedzielę obie panie spędziły z kolei w Łazienkach Królewskich, korzystając z dość pochmurnej, ale za to bezdeszczowej pogody. Aktorka z córką karmiły czekające na przekąski wiewiórki, a same wybrały się na rurki z kremem. Katarzyna Cichopek znalazła też chwilę, aby zapozować w jesiennej stylizacji i zaprezentować czerwoną, puchową kurtkę z kapturem, którą wybrała na jesienny spacer.

Katarzyna Cichopek z córkąKatarzyna Cichopek z córką instagram.com/@katarzynacichopek

Więcej zdjęć ze spaceru Katarzyny Cichopek z córką znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: