Doda i Dariusz Pachut po raz pierwszy wymieniają publicznie czułości. Ona na nim siedzi, on wyznaje, co czuje

Doda wciąż raczy fanów kadrami z rajskich wakacji. Tym razem jednak InstaStories udostępnił jej partner - Dariusz Pachut. Opublikował zdjęcie, na którym główny punkt stanowi jego ukochana.

Doda zdaje się być wreszcie szczęśliwa u boku Dariusza Pachuta. Do tej pory każdy jej związek kończył się głośnym rozstaniem i skandalem w prasie kolorowej. Jak będzie tym razem - czas pokaże. Na razie można zaobserwować jej rozwijającą się relację z byłym partnerem Doroty Gardias. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Para cieszy się każdą chwilą na wakacjach w Wietnamie. Mężczyzna opublikował zdjęcie z Dodą. Przy okazji wyznał swoje uczucia.

Polecamy: Doda nie ukrywa szczęścia z Dariuszem Pachutem, a w komentarzach burza. "A tak mówiłaś, że nie chcesz publicznego związku"

Zobacz wideo Doda na wakacjach z nowym partnerem i w bardzo krótkich szortach

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Doda siedzi na Pachucie i podziwia morskie fale. Tak się bawią zakochani na wakacjach

Od kilku miesięcy plotkowano o tym, że Doda jest związana z Dariuszem Pachutem. Po zakończeniu jej show okazało się, że plotki były prawdą i wokalistka faktycznie spotyka się z mężczyzną. 24 listopada oficjalnie para potwierdziła, że jest razem i oboje dodali urocze zdjęcie. Ostatnio wyjechali razem na wakacje do Wietnamu. Starają się w egzotycznym zakątku odpocząć i zasypują fanów pięknymi kadrami z podróży. Ostatnio Dariusz Pachut dodał na Instagram zdjęcie, na którym widać, jak Doda na nim siedzi.

Zobacz też: Nowy chłopak Dody wcześniej był zakochany w Gardias i ma dzieci. To o nim wiemy

Dariusz Pachut, DodaDariusz Pachut, Doda Instagram / Dariusz Pachut screen

Na fotografii widać Dodę ubraną w kwiatowy zestaw składający się z topu i spódniczki oraz trzymającą w dłoniach wielki balon w kształcie serca. Uwagę zwraca fakt, że wokalistka usiadła na mężczyźnie i zapozowała w dość odważnej pozie. Pachut dodał też podpis do zdjęcia, w którym wyraził swoje uczucia. "You&me" - napisał i dodał emotkę w kształcie serca. Jak widać ich związek nabiera rumieńców.

Więcej o: