Dorota Zawadzka zachęca do skorzystania z jej porad online. Podała cenę za godzinne spotkanie

Dorota Zawadzka, czyli popularna "Superniania", zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym zachęca do skorzystania z konsultacji online. Podała kwotę, jaką należy zapłacić za godzinne spotkanie. Wygórowana cena?

Dorota Zawadzka zdobyła rozpoznawalność występując jako ekspertka w programie "Superniania". Ideą reality show stacji TVN była pomoc rodzinom zmagającym się z problemami wychowawczymi. Psycholożka wzięła także udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie pod okiem Cezarego Olszewskiego rywalizowała o Kryształową Kulę na tanecznym parkiecie. Po jakimś czasie zrezygnowała z występów w telewizji, ale nie zniknęła z mediów społecznościowych. Aktywnie prowadzi profil na Facebooku, gdzie śledzi ją rzesza fanów. Niedawno opublikowała wpis, w którym zachęcała do skorzystania z jej porad online. Jesteście ciekawi, ile trzeba zapłacić za godzinne spotkanie z "Supernianią"?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i pierwsze problemy wychowawcze z Henrykiem

Dorota Zawadzka oferuje porady online. Podała cenę za konsultację

Dorota Zawadzka ukończyła studia na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a później sama pracowała jako wykładowca. Podjęła współpracę m.in. z Komitetem Ochrony Praw Dziecka, z którym współtworzyła różnego rodzaju projekty i konkursy. W 2014 roku została odznaczona Orderem Uśmiechu. Psycholożka wydała kilka książek o rodzicielstwie. Jako ekspertka w tej dziedzinie nieustannie pragnie dzielić się swoją wiedzą. Biorąc pod uwagę współczesne czasy, wyszła naprzeciw wszystkim tym, którzy nie mogą spotkać się z nią osobiście. "Superniania" zaproponowała internautom konsultacje online. Na Facebooku zdradziła, że cena za godzinną rozmowę wynosi 180 złotych.

Zapraszam do poradni online. Prowadzę konsultacje z zakresu psychologii rozwoju i wychowania dziecka oraz relacji rodzinnych. Rezerwacja terminu po dokonaniu wpłaty 180 złotych. Spotkanie trwa 60 minut - czytamy na Facebooku.

Czy cena jest wygórowana? Ciężko stwierdzić. Szalejąca inflacja sprawia, że większość produktów i usług drożeje. Za wizytę u lekarza czy innego specjalisty trzeba zapłacić tyle samo, a nawet więcej. Skorzystalibyście z porad "Superniani"?

Szukasz podobnych tematów? Znajdziesz je na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.