Dorota Szelągowska: Pękłam z dumy, ale najpierw zalałam się łzami. Chodzi o syna. Zdolniacha

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie sukcesami syna. Antoni studiuje aktorstwo w łódzkiej "filmówce" i robi karierę sceniczną. Mimo młodego wieku ma już całkiem imponujące portfolio.

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci - Antoniego ze związku z Pawłem Hartliebem oraz Wandy, której ojcem jest Michał Wawro. 21-letni dziś Antoni nosi nazwisko drugiego męża projektantki wnętrz, Adama Sztaby. Chłopak kontynuuje rodzinne tradycje i podobnie jak Szelągowska, ojczym i babcia, znana pisarka, Katarzyna Grochola, związał się ze światem show-biznesu. Poszedł jednak własną drogą - zamiast literatury, muzyki czy dziennikarstwa wybrał aktorstwo. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska oprowadza po domu. Pokazała zawartość szuflad

Dorota Szelągowska publicznie chwali syna

Antoni ma już pewne doświadczenie w pracy przed kamerą (występował m.in. w serialu "Na Wspólnej"), grał również w sztukach teatralnych, a teraz wziął udział w musicalu "1989" w reżyserii Katarzyny Szyngiery, gdzie oprócz talentu aktorskiego mógł się wykazać zdolnościami tanecznymi. Na swoim instagramowym profilu udostępnił zdjęcie z tego wydarzenia z wymownym podpisem:

W dzień turboważnej premiery, fota typu taneczna. (...) Ale się jaram. Zróbmy dym - cieszył się.

Na widowni podczas premiery spektaklu nie mogło zabraknąć Doroty Szelągowskiej. 42-latka opublikowała na swoim koncie zdjęcie wykonane w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim i entuzjastycznie zrecenzowała występ syna za pośrednictwem InstaStories:

Pękłam z dumy, ale najpierw zalałam się łzami. Ale to jest dobry spektakl -"1989"! Ale mam zdolnego syna! - napisała na InstaStories prezenterka.

InstaStories Doroty SzelągowskiejInstaStories Doroty Szelągowskiej dotindotin/Instagram

Katarzyna Grochola także doceniła sukces wnuka:

Love! Jaram się - napisała w komentarzu.

Zdjęcia Doroty Szelągowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

 

Spodziewaliście się, że syn Szelagowskiej jest tak utalentowany?

Zdjęcia Doroty Szelągowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.