"Warszawianka Roku". Elegancka Hyży, Domańska z głębokim dekoltem. Była też Kurdej-Szatan

Małgorzata Szumowska została laureatką plebiscytu "Warszawianka Roku 2022". Oprócz Rafała Trzaskowskiego na miejscu pojawiło się również kilka gwiazd.

21 listopada przyznano tytuł "Warszawianki Roku". To plebiscyt, którego celem jest uhonorowanie kobiet, których dzięki działalności na tle zawodowym czy społecznym przyczyniły się w szczególny sposób do promowania i rozwoju Warszawy.

Plebiscyt "Warszawianka Roku" pokazuje kobiety, które każdego dnia zmieniają na lepsze otaczającą nas rzeczywistość" - czytamy na stronie Urzędu Miasta Warszawy.

Laureatką plebiscytu "Warszawianka Roku 2022" została Małgorzata Szumowska. Nie była to jednak jedyna nagroda tego wieczoru. Prezydent Rafał Trzaskowski wręczył nagrodę Warszawianki Pokoleń powstańczyni warszawskiej Wandzie Traczyk-Stawskiej. Na gali oprócz wyróżnionych Warszawianek nie mogło zabraknąć celebrytek. Kto się pojawił?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

"Warszawianka Roku". Hyży, Domańska i Kurdej-Szatan brylują na czerwonym dywanie

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska AKPA

Aleksandra Domańska postawiła na klasyczną elegancję. Aktorka pojawiła się w czarnym garniturze z bardzo głębokim dekoltem, do którego dobrała pozłacaną kopertówkę. Całość stylizacji uzupełniła naszyjnikiem o tym samym kolorze. Wśród innych gwiazd również dominowały garnitury i marynarki w stonowanych kolorach. Barbara Kurdej-Szatan jako jedyna postawiła nieco zaszaleć i wybrała błyszczący błękit, w którym wyglądała świetnie.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan AKPA

Na gali pojawiła się również Agnieszka Hyży i Maja Ostaszewska. Ich zdjęcia, jak również laureatek, zobaczycie w naszej galerii na górze artykułu.

ZOBACZ TEŻ: Zaprosili ją, a Magda Gessler miała dać popis. Lokal wszystko opisał w sieci. "Tej klientki nie obsługujemy"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.