Marcin Hakiel na romantycznej randce z ukochaną. Tancerz pokazuje coraz więcej. Tym razem stanęła przodem

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z tajemniczą blondynką, której tożsamości do tej pory nie zdradził. Coraz śmielej jednak pokazuje ją w mediach społecznościowych.

Marcin Hakiel po tym, jak rozstał się z Katarzyną Cichopek, stał się bardzo aktywny na Instagramie. Tancerz zaczął udzielać również wywiadów. W "Mieście kobiet" ujawnił, że była żona poprosiła go o więcej wolności, a później okazało się, że "ta wolność ma imię". Dziś Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa u boku Macieja Kurzajewskiego, a Marcin Hakiel również jest w związku. Jego partnerka jednak jest spoza show-biznesu i na razie nie chce zdradzać swojej tożsamości. Tancerz publikuje zdjęcia z ukochaną, jednak nigdy nie widać jej twarzy. Na nowej fotografii są na randce w kinie, a Hakiel pokazał całkiem sporo.

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Zobacz wideo Cichopek przerwała milczenie. Otworzyła się na temat byłego partnera i dzieci

Marcin Hakiel na randce z ukochaną. Tym razem stanęła przodem

Partnerka Marcina Hakiela ma na imię Dominika i z informacji mediów wynika, że ma córkę. Para spędza bardzo dużo czasu razem. Na najnowszym zdjęciu pozują w kinie, ubrani w jesienne płaszcze. Na zdjęciach publikowanych przez tancerza jego ukochana zazwyczaj stoi tyłem. Tym razem pokazała się z przodu, jednak twarz zasłoniła pudełkiem z popcornem.

Marcin Hakiel z partnerką na randce w kinieMarcin Hakiel z partnerką na randce w kinie Instagram.com/marcinhakiel

Moja kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia - tłumaczył wcześniej jej Hakiel.

Jak ujawniła Plotkowi bliska osoba z otoczenia Marcina Hakiela, Dominika nie chce być angażowana w żadne medialne afery i z tego względu nie pokazuje twarzy. Informator zdradził także, co o partnerce mężczyzny myśli jego była żona, Katarzyna Cichopek.

Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach.

Katarzyna Cichopek wybrała się na koncert Helenki. Opublikowała nagranie, na którym nie skrywa wizerunku córkiKatarzyna Cichopek wrzuciła nagranie z koncertu córki. Widać twarz Helenki

Wygląda na to, że w najbliższym czasie Marcin Hakiel nie pokaże nam twarzy swojej drugiej połówki.

Więcej o: