Partnerka Marcina Hakiela postawiła mu warunek. Tylko wtedy będzie się z nim spotykać [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcin Hakiel do tej pory nie pokazał twarzy nowej partnerki i nie zdradził w żaden sposób jej tożsamości. Teraz na jaw wyszły przyczyny takiego postępowania tancerza.

Marcin Hakiel, podobnie jak Katarzyna Cichopek, układa sobie życie na nowo. Od kilku miesięcy spotyka się z tajemniczą Dominiką. W mediach społecznościowych dzieli się relacjami z kolejnych randek. Do tej pory nie pokazał jeszcze twarzy ukochanej. Teraz dowiedzieliśmy się, dlaczego Marcin Hakiel ukrywa tożsamość partnerki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Partnerka Marcina Hakiela postawiła mu warunek

Tancerz ma za sobą dużą aferę medialną związaną z rozstaniem Katarzyną Cichopek. Tajemnicza Dominika chce stworzyć szczęśliwy związek z tancerzem, ale za wszelką ceną chce uniknąć zainteresowania prasy.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia - powiedział nam jeden z tancerzy bliskich Marcinowi Hakielowi.

Niedawno na jaw wyszło również, co o Dominice uważa Katarzyna Cichopek.

Pozytywnym sygnałem jest już to, że nowa dziewczyna Marcina, Dominika jest w stałym kontakcie z Kasią i wspólnie ustalają szczegóły związane z wyjazdami dzieci do Krotoszyna. Kasia ma o niej jak najlepsze zdanie i pewność, że ta dziewczyna też ceni sobie spokój. Najważniejsze jest dla niej to, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje. To wielka wartość w tych czasach - mówi nasz rozmówca.

Wygląda więc na to, że wszystko w życiu Cichopek i Hakiela zmierza w dobrą stronę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.