Piotr Kraśko wróci do "Faktów"? Pracownik TVN ujawnia szczegóły

Czy po głośnych aferach Piotr Kraśko ma szansę na powrót do "Faktów"? Anonimowy pracownik TVN24 w rozmowie z jednym z portali zdradził, jakie są plany stacji względem dziennikarza.

Na początku listopada Piotr Kraśko pojawił się na antenie i relacjonował w "Faktach" wybory w USA. Czy to przelotne wystąpienie zapowiada jego pełnowymiarowy powrót do stacji TVN? Dziennikarz zniknął w połowie czerwca, kiedy ujawniono jego zaległości podatkowe z czasu, kiedy związany był z Telewizją Polską. We wrześniu skazano go też na 100 tys. złotych grzywny za to, że w 2016 roku prowadził samochód, nie mając prawa jazdy. Czy po serii skandali ma szansę na powrót? Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że poleci do USA z ramienia stacji. Jak widać, już się potwierdziły. Jak będzie wyglądać jego dalsza kariera? Anonimowy dziennikarz TVN24 w rozmowie z portalem Wirtualne Media zdradził, jak może wyglądać przyszłość Kraśki w stacji.

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Piotr Kraśko wróci do "Faktów"? Pracownik TVN ujawnił szczegóły

Jak donosi portal Wirtualne Media, stacja chce stopniowo badać reakcje widzów i pracowników na pojawienie się Piotra Kraśki w TVN24. Dziennikarz po serii skandali aż przez pół roku nie pojawiał się na antenie. Wygląda na to, że ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Jeśli odbiór publiczności będzie pozytywny, jest szansa na jego pełnowymiarowy powrót do pracy.

Oni go wypuścili po to, żeby zobaczyć, jaka będzie reakcja. Od tego, jaka będzie reakcja zewnętrzna i wewnętrzna, co jest bardzo istotne, będzie zależała przyszłość Kraśki - stwierdził anonimowy informator portalu Wirtualne Media.

Anonimowy dziennikarz stacji TVN24 w rozmowie z portalem Wirtualne Media stwierdził, że wcale nie jest wykluczony powrót Kraśki do "Faktów", ale z pewnością będzie to stopniowy proces "oswajania" widza.

Gdybym miał obstawiać, to podejrzewam, że "na miękko" będzie wracał do "Faktów". Myślę, że zacznie się od rozmów z politykami, które będą wypuszczane w TVN24, potem będzie prowadził "Fakty po Faktach", a jeśli odbiór będzie pozytywny, to wróci także do "Faktów". Decyzja zostanie podjęta, jak szefostwo zorientuje się, jaki jest nastrój. Tak u nas się mówi - dodał.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Wygląda na to, że pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte. Piotr Kraśko przeprowadził ostatnio rozmowę z ambasadorem USA w Polsce Markiem Brzezińskim. 

W kuluarach kolegiów newsowych mówi się, że Kraśko będzie teraz przeprowadzał wywiady z ważnymi postaciami życia publicznego. Potem zacznie ponownie prowadzić "Fakty po Faktach". Data nie jest jeszcze jednak znana. Na razie nic nie wiadomo o jego powrocie na główną antenę TVN - wyznał anonimowy pracownik TVN w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Jak widać, w planach są już kolejne etapy powrotu dziennikarza do stacji. Czy zobaczymy go jeszcze w "Faktach"? Czas pokaże, ale wygląda na to, że szanse Kraśki nie są przekreślone.

 
 

Zobacz też: "Świat według Bundych". Co słychać u aktorów? Applegate porusza się o lasce, a Sagal jest nie do poznania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.