Widzowie oburzeni po finale "The Voice of Poland". Gorzkie słowa. Dostało się też produkcji

Finał 13, edycji "The Voice of Poland" wygrał Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona. Niestety, oprócz wielu pozytywnych głosów pojawiły się też i te negatywne. Nie zabrakło też gorzkich słów pod adresem produkcji show.

13. edycja programu "The Voice of Poland" zakończyła się 19 listopada 2022 roku. Zwycięzcą okazał się Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona. W komentarzach pod filmikiem z jego występu, który ukazał się na serwisie YouTube nie zabrakło pozytywnych komentarzy, wychwalających wokalistę za technikę wokalną i styl śpiewania. Niestety, jak to zwykle bywa, mężczyzna spotkał się też ze sporym hejtem ze strony internautów. Niektórzy twierdzili, że nie zasłużył na wygraną. Ocenili także negatywnie poziom 13. edycji show.

Polecamy: "The Voice of Poland". Poznaliśmy zwycięzcę 13. edycji. Za nami wielkie muzyczne emocje

Zobacz wideo Magda Bereda nie dostała się do The Voice of Poland? Odpowiedź w najnowszym odcinku "Plotkersów"

"The Voice of Poland" w ogniu krytyki. Internauci byli bezlitośni

Okazuje się, że występ Dominika Dudka i jego późniejsza wygrana w show spotkały się z mieszaną reakcją widzów. Z jednej strony gratulowali mu dobrego singla i świetnej techniki wokalnej. Pisali:

Sprawiedliwości stało się zadość. Ten skromny, bardzo utalentowany chłopak jest zwycięzcą tego programu. Ogromne gratulacje dla Dominika i trzymamy kciuki za jego muzyczną przyszłość - podkreślił użytkownik YouTube.
 

Chwalili także jego inne występy w muzycznym show.

Dominik był moim faworytem od przesłuchań w ciemno, trzymałam wiernie kciuki i się udało. W pełni zasłużona wygrana. Gratuluję i mam nadzieję, że będzie o nim głośno! - napisała fanka.

Czytając sekcję komentarzy można się jednak natknąć na mocne słowa krytyki pod adresem zwycięzcy. Zarzucają mu słaby poziom.

Słaba edycja. Byli lepsi. Śpiewa jak połączenie Sanah i Dawida Podsiadło. Mało oryginalnie - podkreślił internauta.

Inny dodał od razu:

Co za koszmarny sposób wymawiania, tego nawet nie można nazwać złą dykcją. Ten facet mówi jak sepleniące dziecko w przedszkolu.
Jestem bardzo zawiedziona. Szkoda, że wygrał Dominik.

Co myślicie o słowach internautów? Czy faktycznie ktoś inny powinien wygrać show?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.