Golcowie mieszkają w góralskiej chacie. We wnętrzach sielski klimat i stylowe pianino. Widok z okna zapiera dech

Edyta i Łukasz Golcowie mieszkają w pięknej, góralskiej chacie. Wnętrza ich domu robią piorunujące wrażenie. Taras najbardziej przyciąga uwagę.

Edyta i Łukasz Golcowie od lat tworzą zgrana i udane małżeństwo. Zdjęciami z życia prywatnego dzielą się chętnie w mediach społecznościowych. Para stara się spędzać każdą wolną chwilę w góralskiej chacie. Trzeba przyznać, że podeszli dość tradycyjnie do tematu urządzenia wnętrza. Warto spojrzeć, chociażby na salon. Od samego patrzenia można zwariować.

Polecamy: Bracia Golec muszą od siebie odpocząć. Podjęli decyzję, która ma w tym pomóc

Zobacz wideo Szybkie strzały z Dominikiem Rupińskim. Fagata czy Masza?

Domy gwiazd. Edyta i Łukasz Golcowie kochają górskie klimaty

To tutaj żona Łukasza Golca, Edyta, odnalazła swój raj na ziemii. W drewnianej chacie urządzonej w typowo góralskim stylu czuje się świetnie i spędza wszystkie święta. Widać, że bardzo lubi przytulny i swojski klimat tego miejsca.

Edyta Golec, domEdyta Golec, dom Instagram / Edyta Golec screen

Willa w góralskim stylu jest ogromna

Już na samym początku podjeżdżając pod dom małżeństwa można się domyślić, że mieszkają w ogromnej posiadłości z widokiem na zapierające dech w piersiach Beskidy. Drewniana chata prezentuje się bajecznie, a surowe bele z pewnością robią robią ogromne wrażenie na przyjezdnych. Dom wyróżnia się z tłumu.

Dom, Edyta i Łukasz GolecDom, Edyta i Łukasz Golec TVP / VOD screen

Edyta Golec muzykuje z mężem, Łukaszem

Golcowie nie zapominają o muzycznych tradycjach nawet na chwilę. Kiedy są w salonie, to natychmiast zasiadają do pianina i grają ulubione piosenki. Nic w tym dziwnego, że często goście przychodzący do ich posiadłości mogą usłyszeć dźwięki pięknych, polskich kolęd.

Edyta GolecEdyta Golec Instagram / Edyta Golec screen

Kiedy wyjdzie słońce, to czas wyjść na taras

Gdy pogada za oknem dopisuje, to Edyta Golec na całego korzysta z przytulnego tarasu i opala się na słońcu. Widać też dobry wybór roślin. Wrzosy z pewnością przeżyją niejedno zawirowanie pogodowe.

Edyta GolecEdyta Golec Instagram / Edyta Golec screen

Edyta i Łukasz Golcowie gorliwie wierzą w Boga

Małżeństwo nigdy nie kryło, że wiara jest dla nich bardzo ważna. Pewnie dlatego w honorowym miejscu w domu trzymają pamiątkową fotografię z Janem Pawłem II. 

Edyta GolecEdyta Golec Instagram / Edyta Golec screen

Więcej zdjęć posiadłości Edyty i Łukasza Golców znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.