Marcin Mroczek na wakacjach z żoną. Na widok jej figury mówimy WOW

Marcin Mroczek razem z żoną Marleną Muranowicz i synami wybrał się na wakacje do azjatyckiego Omanu. Oboje podzielili się zdjęciami i nagraniami z wycieczki.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub w 2013 roku i wychowują dwóch synów: Ignacego (ur. 2016) i Kacpra (ur. 2017). Ukochana aktora "M jak miłość" na co dzień zajmowała się modelingiem, jednak ma za sobą także epizod w serialu "Szpilki na Giewoncie". Nie zdecydowała się jednak na kontynuację kariery aktorskiej i obecnie prowadzi własną agencję hostess. Niedawno Mroczek z całą rodziną wybrał się na wakacje do Omanu, które jego żona relacjonowała na Instagramie. Marlena Muranowicz zachwyca urodą i figurą.

Żona Marcina Mroczka pokazała zdjęcia z wakacji. Pozuje w stroju kąpielowym

Marlena Muranowicz żyje raczej w cieniu swojego męża, chociaż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niestety, jej profil na Instagramie, na którym miała kilkanaście tysięcy obserwatorów, został zablokowany. Żona Marcina Mroczka jednak nie poddaje się i na nowo buduje swoją społeczność.

W ostatnich dniach jej konto zostało zalane zdjęciami i nagraniami z egzotycznych wakacji. Marlena Muranowicz pokazywała rodzinne zdjęcia z mężem i dziećmi, a także filmiki, na których możemy podziwiać piękne widoki. Modelka zaprezentowała również swoją zgrabną figurę w stroju kąpielowym.

 
Wakacje są takim lekarstwem na wszystko. Zapomniałam przez chwilę o tym, ale ten wyjazd przypomniał mi, czemu tak bardzo zawsze cisnę Marcina "jedźmy gdzieś". Wywietrzenie głowy, pozostawienie wszystkiego chociaż na chwilę za sobą, ta umiejętność na wakacjach bycia tu i teraz - napisała na InstaStories.

Marcin Mroczek również podzielił się z obserwatorami zdjęciami z wakacji. Przypominamy, że niedawno miał problem i stracił dostęp do mediów społecznościowych, na szczęście udało mu się go odzyskać. Dzięki temu mogliśmy m.in. obejrzeć relację z rodzinnej wycieczki na pustynię.

 
Cudowna rodzinka.
Miło się na was patrzy - komentują fani.

Więcej zdjęć z wakacji Marcina Mroczka zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o: