Marcin Hakiel wszedł do świata show-biznesu za sprawą udziału w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie jego taneczną partnerką była Katarzyna Cichopek. Między tą dwójką dość szybko zaiskrzyło. Para sformalizowała związek i doczekała się dwójki dzieci: Adama i Heleny. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu, w sierpniu 2022 roku para otrzymała rozwód. Chwilę później Katarzyna Cichopek wyjawiła, że jest w szczęśliwym związku z Maciejem Kurzajewski. Marcin Hakiel także układa sobie życie na nowo. Od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą Dominiką. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się relacjami z randek, niestety nigdy jeszcze nie pokazał twarzy kobiety. Tym razem widzimy jednak nieco więcej.
Marcin Hakiel po hucznym i medialnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z tajemniczą blondynką Dominiką. Z wieloletniego małżeństwa wyciągnął bardzo ważną lekcję - postanowił, że jego nowa relacja nie będzie związkiem medialnym. W jednej z rozmów wyznał, że nie ma zamiaru opowiadać publicznie o tej miłości. Za to coraz chętniej dzieli się relacjami z ukochaną w mediach społecznościowych. Niestety nigdy jeszcze nie ujawnił jej twarzy. Zazwyczaj Dominika przyjmuje pozę, by nie było widać zbyt wielu szczegółów. Teraz tancerz przygotował nie lada niespodziankę. Po raz pierwszy pokazał ukochaną z przodu. Para zrobiła sobie selfie w szybie siłowni. Niestety twarz kobiety jest nieco rozmazana i nie najlepiej widoczna.
Ostatnio, ku zaskoczeniu fanów, wyszło na jaw, że Katarzyna Cichopek utrzymuje dobre relacje z nową wybranką Marcina. Była żona Hakiela wyznała, że polubiła Dominika i szczerze docenia to, że Adam i Helena dobrze dogadują się z jej córką.
Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl