Marcin Hakiel długo milczał, ale właśnie przestał. Narzeka. "Chciałbym, żeby to się uspokoiło"

Marcin Hakiel długo się publicznie nie odzywał. Teraz znów zabrał głos. Zachował jednak klasę.

Marcin Hakiel po tym, jak w marcu 2022 wraz z Katarzyną Cichopek ogłosił, że ich 17-letni związek się zakończył, nie schodzi z pierwszych stron gazet. Sam również udzielał licznych wywiadów. W jednym z nich sugerował nawet, że Katarzyna Cichopek związała się z kimś i to miało być przyczyną rozpadu ich małżeństwa (dziś wiadomo, że miał na myśli Macieja Kurzajewskiego). Okazuje się, że tancerz ma dość medialnego zgiełku wokół siebie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel tęskni za normalnością

Marcin Hakiel ma za sobą trudny czas. Najpierw rozwód, a później Katarzyna Cichopek publicznie ogłosiła, że jest w związku z Maciejem Kurzajewskim (według Pauliny Smaszcz relacja ta ma trwać od 2019 roku). Choreograf nie komentuje jednak publicznie działań byłej żony. Teraz jednak znów zaczął się udzielać medialnie. Udzielił krótkiej wypowiedzi serwisowi Fakt. Przyznał, że jest zmęczony obecną sytuacją i tęskni za spokojem. 

Moim marzeniem jest tak żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia. Myślę, że to jest moje marzenie. Staram się żyć tak, żeby to szczęście po prostu było w moim życiu, bo w dużej mierze od nas zależy - mówił w rozmowie z portalem.

Przypomnijmy, że Hakiel jest też aktywny na Instagramie. To tam publikuje fotografie, na których pokazuje, jak spędza czas z dziećmi, 13-letnim Adasiem i dziewięcioletnią Heleną. Nie brak też kadrów, na których tancerz pozuje z nową ukochaną. Hakiel nie pokazuje jednak twarzy wybranki. W ten sposób chroni jej prawo do prywatności. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.