Piotr Gąsowski miał wypadek. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni. "Przeżyliśmy chwile grozy"

Piotr Gąsowski miał wypadek podczas spektaklu teatralnego w Jarocinie. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni. Zdarzenie zrelacjonował w mediach społecznościowych Janusz Chabior.

Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka i Janusz Chabior jeżdżą obecnie po Polsce z komedią "Wieczorek pożegnalny". Ostatnio spektakl odbył się w Jarocinie i nie obyło się bez niespodzianek. Piotr Gąsowski miał wypadek. Interweniować musiały służby medyczne. 

Zobacz wideo Piotr Gąsowski relacjonuje problematyczny lot

Piotr Gąsowski miał wypadek podczas sztuki teatralnej: Mam stłuczone kolano

Do zdarzenia doszło tuż przed spektaklem. O szczegółach dowiadujemy się z instagramowej relacji, którą zamieścił Janusz Chabior. 

Czarnej serii ciąg dalszy. Wchodziłem na scenę, leżała skrzynka w kulisach, o którą się oczywiście potknąłem. (...) Mam stłuczone kolano - powiedział Piotr Gąsowski.

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Fot. Instagram.com/januszchabior

Więcej zdjęć Piotra Gąsowskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Na zamieszczonym wideo widzimy aktora, podczas gdy ratownik medyczny bandażuje jego nogę. Spektakl nie został jednak odwołany, dzięki szybkiej interwencji miejscowych służb.

Przeżyliśmy chwile grozy, ale Gąs to wojownik. Zagramy spektakle w Jarocinie. Dziękujemy ratownikom z Pogotowia Ratunkowego w Jarocinie i pani fizjoterapeutce za pierwszą pomoc - napisał Janusz Chabior na Instagramie.

Pomoc ratowników postawiła aktora na nogi. Dzięki temu wszystko dobrze się skończyło. Teraz potrzeba czasu, aż kolano się zagoi. Post Janusza Chabiora skomentowała także Hanna Śleszyńska, aktorka, a prywatnie była żona Piotra Gąsowskiego.

Matko Święta. Już myślałam, że po tym zębie będzie chwila spokoju. Uważajcie na siebie i Gąsa - napisała Hanna Śleszyńska.
 
Ma czarną serię. Tydzień temu ząb, a teraz kolano - dodał Janusz Chabior.

Aktorowi życzymy zdrowia.