Nick Carter żegna zmarłego Aarona Cartera. "Boże, proszę, zaopiekuj się moim braciszkiem"

Członek boysbandu Backstreet Boys, Nick Carter, zabrał po raz pierwszy głos po śmierci brata. Wokalista wspomniał o trudnych relacjach i nałogach, z którymi zmagał się Aaron Carter.

5 listopada Aaron Carter, młodszy brat Nicka Cartera, został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii. Wokalista popularność zdobył w wieku dziecięcym, niestety już jako nastolatek zmagał się uzależnieniami. Cierpiał także na zaburzenia natury psychicznej. Problemy położyły się cieniem na jego karierze, ale także relacjach rodzinnych. W 2019 roku Nick Carter złożył wniosek o zakaz zbliżania się Aarona do niego i jego rodziny. Teraz członek boysbandu Backstreet Boys opublikował poruszający post na Instagramie. 

Zobacz wideo Aaron Carter zrobił sobie tatuaż na twarzy

Nick Carter po śmierci brata: Uzależnienie i choroby psychiczne są tu prawdziwymi złoczyńcami 

Nick Carter w emocjonalnych słowach pożegnał brata na Instagramie. Wspomniał o ich skomplikowanych relacjach i uzależnieniach, z którymi Aaron Carter nie potrafił sobie poradzić. Do postu dołączył wspólne zdjęcia z ich dzieciństwa. 

Moje serce zostało złamane. Mimo że miałem z bratem skomplikowaną relację, moja miłość do niego nigdy nie wyblakła. Zawsze miałem nadzieję, że któregoś dnia zechce wrócić na właściwą ścieżkę i odnajdzie pomoc, której tak desperacko potrzebował. Czasem chcemy winić kogoś albo coś za naszą stratę. Ale prawdą w tym przypadku jest to, że uzależnienie i choroby psychiczne są tu prawdziwymi złoczyńcami. Będę tęsknić za moim bratem bardziej niż ktokolwiek, kiedykolwiek może pomyśleć. Kocham Cię Chizz. Masz teraz szansę nareszcie zaznać spokoju, którego nie mogłeś odnaleźć tu na ziemi. Boże, proszę, zaopiekuj się moim braciszkiem - napisał Nick Carter na Instagramie.
 

To nie pierwszy raz, kiedy Nick Carter mierzy się z rodzinną tragedią. W styczniu 2012 roku jego siostra Leslie Carter została przewieziona do szpitala po upadku pod prysznicem. Później ujawniono, że przyjmowała leki na receptę i przedawkowała.

Przypomnijmy, że rok temu Aaron Carter powitał na świecie syna Prince'a. Matką dziecka jest Melanie Martin. Artysta zmarł na 17 dni przed pierwszymi urodzinami syna. 

Nick Carter, Aaron CarterNick Carter, Aaron Carter Fot. Instagram.com/nickcarter

Więcej zdjęć Aarona Cartera znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.