Krzysztof Skórzyński dostał fuchę. Prowadzenie "Dzień dobry TVN" trochę przeszkadzało. Musiał dokonać zmiany

TVN pokaże większość konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. W obsłudze reporterskiej znajdzie się Krzysztof Skórzyński.

Tegoroczny Puchar Świata w skokach narciarskich będzie można oglądać w TVN i kanałach Eurosportu. Portal wirtualnemedia.pl podał, że rywalizację najlepszych skoczków narciarskich świata komentować będzie duet Marek Rudziński i Igor Błachut, a reporterem relacjonującym wydarzenia spod skoczni w obu stacjach będzie Kacper Merk. Podczas wybranych konkursów pojawi się także Krzysztof Skórzyński.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o Rozenek i Skórzyńskim. Będzie mniej zarabiać?

Krzysztof Skórzyński w obsłudze reporterskiej wybranych konkursów Pucharu Świata

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, aby Krzysztof Skórzyński mógł znaleźć się w obsłudze reporterskiej, dokonano kilku zmian w jego dotychczasowym grafiku. Dziennikarz od końca sierpnia jest współprowadzącym "Dzień dobry TVN". Poranny program mógłby kolidować z nowym zadaniem zawodowym. 

Podobnie jak w zeszłym roku, chciał on obsługiwać reportersko PŚ. Wymagało to jednak zmian w grafiku porannego programu stacji, dlatego Skórzyński pojawi się tylko przy wybranych konkursach. Pierwszy raz najprawdopodobniej w Ruce w Finlandii. Pierwszą serię konkursową przewidziano tam na sobotę 26 listopada - czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Krzysztof Skórzyński - kariera 

Krzysztof Skórzyński pracę w grupie TVN rozpoczął 16 lat temu. Początkowo w TVN24 zajmował się przygotowywaniem relacji z Sejmu, później dołączył do redaktorów programu "Polska i świat". Od 2010 roku był reporterem w "Faktach" TVN. Zajmował się głównie tematyką polityczną i społeczną. W 2020 roku dostał własny program publicystyczny w TVN24. W "Sprawdzam" konfrontował prawdziwe informacje z fake newsami.

Rok później, ze względu na aferę mailową prezenter został zawieszony. Przypomnijmy, że wyciekły wiadomości, które miały pochodzić ze skrzynki mailowej Michała Dworczyka. Wynikało z nich, że Skórzyński miał w pewnych kwestiach doradzać byłemu już szefowi kancelarii premiera Michałowi Dworczykowi. 

Wkrótce powrócił jednak na antenę w nowej roli. Został reporterem relacjonującym skoki narciarskie. W 2022 roku był jednym z uczestników premierowego show TVN "Mask Singer". Publicysta wystąpił w przebraniu Koguta i udało mu się dotrzeć aż do finału. Kilka miesięcy temu dołączył do "Dzień dobry TVN". Wystepuje w duecie z Małgorzatą Rozenek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.