Pomysły polityków na halloweenowy strój? Shrek, prezes NBP i Św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Jeden z portali zapytał polityków o pomysł na przebranie z okazji Halloween. Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że nie nawet co to jest. Inni posłowie zaproponowali różne postaci. Niektóre mogą zaskakiwać.

Pomimo ostrzeżeń Edyty Górniak moda na fantazyjne kostiumy przy okazji Halloween zatacza coraz szersze kręgi także w Polsce. W tym roku celebryci po raz kolejny zaszaleli ze stylizacjami. Maffashion ucharakteryzowała się na rapera Quebonafide, Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła zostać Czerwonym Kapturkiem, Natasza Ubrańska lalką Barbie, a Katarzyna Tusk Hermioną z "Harry'ego Pottera". Sporo kontrowersji wywołała stylizacja Mai Bohosiewicz, która z mężem przebrała się za duet z zespołu Die Antwoord, oskarżany o molestowanie seksualne i znęcanie się nad adoptowanym synem. Co ciekawe, o pomysły na halloweenowy strój zapytano także polityków. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące. 

Zobacz wideo Radosław Majdan przestraszył się żony w Halloween

Janusz Korwin-Mikke nie wie, co to jest Halloween. Izabela Leszczyna przebrałaby się za prezesa Narodowego Banku Polskiego

Wideo z pomysłami polityków na halloweenowy strój pojawiło się na TikToku portalu Orientuj się. O odpowiedź został zapytany Janusz Korwin-Mikke. Polityk Konfederacji przyznał jednak, że nie wie, co to jest Halloween.

Przykro mi bardzo, ale nie bardzo wiem, co to jest Halloween. Wiem, że jakieś dynie się rozdaje - powiedział Janusz Korwin-Mikke.

Zaskakujący pomysł na przebranie miała za to posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Teresa Pamuła.

Może za Świętą Teresę od Dzieciątka Jezus? - zaproponowała Teresa Pamuła.

Jej partyjna koleżanka Ewa Szymańska także postanowiła iść w religijne postaci.

Nie wiem, może za anioła bym się przebrała - stwierdziła Ewa Szymańska.

Z kolei Michał Gramatyka z klubu Polska 2050 poszedł w bardziej bajkowe klimaty. 

Shrek, ten ze "Shreka", a druga to jest Buka z "Muminków" - powiedział Michał Gramatyka.

Więcej stylizacji gwiazd na Halloween znajdziesz w galerii zdjęć na górze strony. 

Posłanka Daria Gosek-Popiołek z Lewicy zaproponowała natomiast postać słynnej meksykańskiej malarki. 

Poszłabym w jakiś odjechany strój w stylu Fridy Kahlo, która jest jedną z moich ulubionych malarek - wyznała Daria Gosek-Popiołek.

Swoją propozycję dała także Izabela Leszczyna z Koalicji Obywatelskiej. Posłanka podeszła do sprawy z dużą dozą ironii i zaproponowała postać Adama Glapińskiego, prezesa Narodowego Banku Polskiego. 

Jeśli to przebranie rzeczywiście łączy się z czynieniem cudów, to oczywiście bym się przebrała za prezesa Narodowego Banku Polskiego i odwołała te wszystkie błędy, które popełnił prezes Glapiński - powiedziała Izabela Leszczyna.

Czy propozycje polityków na halloweenowy strój były dla was zaskoczeniem?

Więcej o: