Agata Kulesza wygrała z byłym mężem. Jest już wyrok sądu

Agata Kulesza przez 14 lat była żoną operatora Marcina Figurskiego. Małżeństwo zakończyło się dwa lata temu, ale wciąż toczyła się sądowa batalia o majątek. Właśnie zapadł wyrok sądu w tej sprawie.

Agata Kulesza należy do grona najbardziej popularnych i uznanych polskich aktorek. Pomimo sukcesów w życiu zawodowym prywatnie przechodziła ostatnio ciężkie chwile. Dwa lata temu Kulesza rozwiodła się z operatorem Marcinem Figurskim po ponad 14 latach małżeństwa. Byli partnerzy wciąż jednak toczyli sądową batalię o majątek. Teraz znamy już jej wynik.

Zobacz wideo Rozmowa z Agatą Kuleszą, aktorką serialu "Skazana"

Agata Kulesza walczyła z byłym mężem o mieszkanie. Sąd wydał dla niej korzystny wyrok

Agata Kulesza przez lata mieszkała z mężem i córką w apartamencie na Mokotowie. Marcin Figurski początkowo planował zostawić mieszkanie żonie, ale po jakimś czasie zmienił zdanie. Operator wymienił wszystkie zamki, tak by Agata Kulesza nie mogła się tam dostać. Aktorka postanowiła więc wynająć mniejsze mieszkanie, a walka o majątek przeniosła się na salę sądową.

Teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że Agata Kulesza wygrała sprawę sądową i przeniosła się z powrotem do dawnego mieszkania. Wszystko wskazuje na to, że aktorka może już na dobre zamknąć ten etap swojego życia i skupić na przyszłości. 

Agata KuleszaAgata Kulesza Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Agaty Kuleszy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Ostatnio Agata Kulesza udzieliła wywiadu magazynowi "Twój Styl". W rozmowie wyznała, że rozstanie przypłaciła depresją i musiało minąć wiele czasu, zanim się z tego pozbierała. 

Nie chodzi o to, żeby się w złych emocjach zatopić i babrać. Trzeba mimo wszystko szukać odpowiedzi na pytanie: jak mogę się sobą zaopiekować? Z doświadczenia mówię: najpierw się leży na podłodze w skulonej pozycji ofiary, ale powolutku da się z tego dywanu wstać - powiedziała Agata Kulesza.