Sandra Kubicka oceniła relację Cichopek i Kurzajewskiego. "To jest bardzo ciężkie"

Sandra Kubicka postanowiła na Instagramie skomentować relację Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Przy okazji odniosła się też do medialnych spekulacji na temat nowej pracy w TVP.

Plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiały się już od kilku miesięcy. Podczas romantycznego wyjazdu do Izraela, na początku października, para postanowiła wreszcie oświadczyć, że jest w związku. Wiele znanych osób skomentowało ten fakt, chociaż nikt nie był tak wylewny jak była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz. Teraz swoją opinią podzieliła się także Sandra Kubicka.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o Baronie i Blance Lipińskiej. "Jestem w szoku, jaką przemianę przeszedł"

Paulina Krupińska, Sandra Kubicka, Blanka LipińskaPokaz Paprocki&Brzozowski. Krupińska wskoczyła w garnitur. Klasa

Sandra Kubicka słodzi Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Skomentowała też plotki o pracy w TVP

W sobotnim wydaniu "Pytanie na śniadanie" pojawił się Baron, jeden z jurorów programu "The Voice of Poland". Wszystko przy okazji odcinków live talent show, które właśnie startują. Na kanapach w śniadaniówce muzyk rozmawiał z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Sandra Kubicka, partnerka Barona, skomentowała parę prowadzących na InstaStories. 

Bardzo szanuję pary, które razem pracują i im to super wychodzi. To jest bardzo ciężkie - napisała Sandra Kubicka.

screenscreen Fot. Instagram.com/sandrakubicka

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Celebrytka odniosła się także do medialnych spekulacji na temat jej pracy w TVP. Pojawiły się informacje, że to Baron polecił swą ukochaną jednej z firm produkcyjnych i dzięki temu została twarzą nowego formatu publicznego nadawcy. 

Oglądajcie Alka w "Pytaniu na śniadanie", bo będzie załatwiał mi robotę. Sorry, ale jedyne, co nam pozostaje, to śmiać się z tych geniuszy, którzy wymyślają takie nagłówki - oznajmiła Sandra Kubicka.

Czy myślicie, że coś jest na rzeczy i Sandra Kubicka wkrótce zadebiutuje jako prowadząca w nowym programie TVP?

Sandra Kubicka zadebiutuje w nowej roli na antenie TVP. Pomóc miał BaronSandra Kubicka dostała nową fuchę? Baron maczał w tym palce

Więcej o: