Kobieta Roku Glamour. Julia Wieniawa cała na czarno, a Patrycja Markowska w koronkowej sukience

Plejada gwiazd pojawiła się na gali Kobiety Roku Glamour. Julia Wieniawa jak zwykle pięknie, ale nie da się przejść obojętnie obok Natalii Janoszek. Elegancka!

Kobieta Roku Glamour to coroczna gala organizowana przez redakcję magazynu. 27 października odbyła się kolejna odsłona, podczas której przyznano nagrody między innymi w kategorii styl, misja, popkultura, biznes, e-aktywizm, a także wyróżniono jednego mężczyznę. Na miejscu pojawiła się plejada gwiazd w pięknych stylizacjach. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa kocha bawić się modą. "Można mieszać wszystko"

Julia Wieniawa 

Julia Wieniawa ma niesamowite wyczucie stylu, a na eventach zawsze pojawia się w dopracowanych stylizacjach. Tym razem postawiła na z pozoru prostą małą czarną, ale i jej dodała nieco pazura. Na dole sukienki dostrzegamy połyskujące kryształki, które znalazły się również na kokardzie pod dekoltem. Do tego zarzuciła na siebie oversizową marynarkę i założyła sandałki na szpilce. Całość dopełniła małą torebką.

Julia WieniawaJulia Wieniawa akpa

Patrycja Markowska

Tego wieczora zdecydowanie królowała czerń. Patrycja Markowska stawiła się na ściance w czarnej naked dress, która od razu robi wrażenie. Kreacja została wykonana z tkaniny plumetti i połączenia różnego rodzaju koronki. Do tego dobrała klasyczne szpilki ze szpicem i srebrną biżuterię. 

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska akpa

Natalia Janoszek 

Natalia Janoszek tego wieczora postawiła na białą mini z imponującą górą z bufkami. Dobrała do niej perły, a włosy spięła w perfekcyjnego kok, dzięki czemu prezentowała się bardzo szykownie. Na nogach miała przeźroczyste szpilki, a w ręku kopertówkę.

Natalia JanoszekNatalia Janoszek akpa

Jesteś ciekawy, jak wyglądały pozostałe gwiazdy? Koniecznie zajrzyj do naszej galerii na górze strony. Znajdziesz w niej zdjęcia między innymi Wersow, Natalii Nykiel czy Darii Zawiałow.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.