Oliwia Bieniuk na planie "Gliniarzy". Piotr Mróz ocenił jej umiejętności. "No spoko"

Oliwia Bieniuk wkrótce zadebiutuje w serialu "Gliniarzy". O tym, jak idzie jej na planie produkcji, opowiedział Piotr Mróz.

Oliwia Bieniuk stawia coraz pewniejsze kroki w świecie show-biznesu. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej ma już za sobą udział w "Tańcu z Gwiazdami", a wkrótce będziemy mogli ocenić jej talent aktorski w produkcji "Gliniarze". 20-letnia studentka aktorstwa rozpoczęła już pracę na planie, o czym poinformował Polsat. O umiejętnościach Bieniuk wypowiedział się znany z serialu Piotr Mróz

Zobacz wideo Czy Oliwia Bieniuk wzoruje się na grze aktorskiej mamy?

Zobacz też: Niezwykły teledysk w dniu urodzin Oliwii Bieniuk. Wystąpiła z ojcem i braćmi. Tych scen nie było w filmie "Ania"

Oliwia Bieniuk na planie "Gliniarzy". Piotr Mróz ocenił jej umiejętności

Na instagramowym profilu "Gliniarzy", na którym udostępniono zdjęcia Tomasza Skrzypniaka, Arkadiusza Krygiera oraz Oliwii Bieniuk czytamy komunikat:

Ekipa "Gliniarzy" pozdrawia z planu 14. sezonu! Pracujemy ciężko nad superodcinkami dla was, ale na uśmiech i zawsze jest chwilka! - czytamy na Instagramie.
 

Córka Anny Przybylskiej w serialu "Gliniarze" wcieli się w postać niejakiej Julii Szwarc. Zagra siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji. O ocenę jej umiejętności aktorskich poproszono Piotra Mroza, który w "Gliniarzach" gra postać Kuby Roguza. Aktor w rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradził, że Bieniuk na planie radzi sobie "bardzo dobrze".

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuję oczywiście… Oliwka będzie grała córkę albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie - ocenił Piotr Mróz.

Myślicie, że Oliwia Bieniuk ma szansę na zrobienie kariery aktorskiej na miarę Anny Przybylskiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.