Gwiazdy Dobroczynności. Czesław Mozil pokazał się u boku małżonki. Dawno jej nie widzieliśmy

Czesław Mozil na Gali Gwiazdy Dobroczynności pokazał się u boku dawno niewidzianej małżonki, Doroty Zielińskiej. Żona artysty zachwyciła stylizacją. Postawiła na czarną mini i modną w tym sezonie fryzurę.

Pomimo nieco kontrowersyjnej przeszłości Czesław Mozil od sześciu lat jest w związku małżeńskim z Dorotą Zielińską, słynną projektantką i stylistką mody. Para poznała się podczas sesji zdjęciowej realizowanej w Maroku. Najpierw współpracowali ze sobą przy różnych projektach, dopiero później zdecydowali się na wspólne życie. Małżonkowie stronią od publicznych wystąpień. Teraz dopuścili się wyjątku, wspólnie wybierając się na Galę Gwiazd Dobroczynności. Dorota Zielińska brylowała na ściance. 

Zobacz wideo Obóz z Ewą Chodakowską czy Anną Lewandowską? Qczaj wybiera!

Gwiazdy Dobroczynności. Czesław Mozil u boku Doroty Zielińskiej

Jeszcze nie tak dawno temu o małżonkach było bardzo głośno w mediach. Wszystko przez wypowiedź artysty o braku chęci posiadania potomstwa. Czesław Mozil w jednym z wywiadów wyznał, że mimo presji społecznej nie planują z żoną potomstwa. Teraz znów się o nich mówi. Muzyk zdecydował się pokazać na Gali Gwiazd Dobroczynności u boku małżonki, której dawno nie widzieliśmy. 

Gala Gwiazd Dobroczynności ma na celu uhonorowanie działalności społecznej gwiazd. Trzeba przyznać, że na czerwonym dywanie uwagę przyciągają głównie stylizację gwiazd. Dawno niewidziana Dorota Zielińska postawiła na klasyczną czarną kreację, którą wyróżniała długość. Taki krój jeszcze bardziej podkreślił zgrabne i długie nogi projektantki. Wieczorową suknię dopełniła modnymi sandałkami na obcasie oraz dobrze dobraną biżuterią. W całości prezentowała się fenomenalnie. Czesław Mozil zadał szyku w klasycznym biało-czarnym garniturze. 

gwiazdy dobroczynnoscigwiazdy dobroczynnosci KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. Jak wam się podobają stylizacje wybrane przez Czesława Mozila i Dorotę Zielińską?

Więcej o: