Czesław Mozil pokazał swoją żonę. To wyjątkowo rzadki widok. Kobieta zachwyciła w eleganckiej stylizacji

Czesław Mozil pokazał na Instagramie nowe zdjęcie z żoną, Dorotą. Muzyk rzadko chwali się życiem prywatnym, ale tym razem zrobił wyjątek.

Jakiś czas temu Czesław Mozil zniknął z show-biznesu. Przestał bywać na salonach, udzielać się w mediach, a jednym źródłem wiedzy o nim pozostaje jego profil na Instagramie. Tam muzyk wciąż jest aktywny i co jakiś czas pokazuje fanom, co u niego słychać.

Czesław Mozil pokazał żonę

Tym razem Czesław Mozil zdecydował się wrzucić na Instagram nowe zdjęcie z otwarcia kliniki dentystycznej swojego kuzyna. Na fotografii muzykowi towarzyszy żona, Dorota. Nie da się ukryć, że zachwycała w eleganckiej stylizacji - dopasowanej marynarce i ołówkowej spódnicy.

 

Przypomnijmy, że Czesław i Dorota znają się od lat i początkowo łączyła ich tylko przyjaźń.

Przyjaźń zaczęła się, kiedy poproszono mnie, abym została stylistką Czesława w „X Factor”. Zaczęliśmy się częściej spotykać. I bardziej intensywnie. Byłam z nim na planie, w garderobie. Dbałam, żeby czuł się dobrze - wyznała Dorota w rozmowie z "Vivą".

Potem razem para założyła razem - zaczęli projektować ubrania dla dzieci. W końcu Dorota i Czesław zrozumieli, że łączy ich coś więcej.

Cztery lata temu, po naszej drugiej wycieczce, zaczęło dziać się coś dziwnego. Wcześniej rozmawiało nam się świetnie, nagle zaczęliśmy się krępować. To była wręcz fizyczna reakcja - mówił Mozil w tym samym wywiadzie.

Teraz para jest już po ślubie i - jak widać - świetnie się jej układa.

KM

Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy:

Zobacz wideo
Więcej o: