Wojciech Błach został okradziony. "Złodzieju, naprawdę ci współczuję". Teraz apeluje do fanów

Wojciech Błach został okradziony. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, co się stało oraz zwrócił się do sprawcy.

Wojciech Błach robi karierę w show-biznesie. Widzowie od lat znają go z serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Wojtka Szulca. Kojarzyć go można również z teatru. Aktor regularnie gości na scenie. Odnosi sukcesy nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Gdy rozstał się z aktorką Kamilą Baar, z którą ma najstarszego syna Bruna, na jego drodze niemalże od razu pojawiła się Agnieszka. Parę dzieli 19 lat różnicy, ale świetnie się ze sobą dogadują. Ostatnio powitali na świecie drugiego potomka, syna Norberta. Wojciech Błach cały czas gra w serialach i jeździ po Polsce ze spektaklami teatralnymi. Niestety, widzowie w Bielsku-Białej nie zobaczyli wyczekiwanego przedstawienia. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedział o dramacie, jaki spotkał artystów.

Zobacz wideo Milik o nocy, w którą został napadnięty i okradziony: Nie byłem czujny

Wojciech Błach padł ofiarą kradzieży. Teraz apeluje 

Wojciech Błach wraz z grupą aktorów jeździ po kraju ze spektaklem "La Bombe". Niestety widzowie w Bielsku-Białej nie mieli możliwości obejrzenia sztuki. Aktor na Instagramie poinformował o kradzieży samochodu z akcesoriami i scenografią do występu. Zamieścił także numery rejestracyjne samochodu oraz aktorów, którzy także stali się ofiarami złodzieja. 

Bielsko-Biała 22 października godzina 16. 30. O godzinie 17 w bielskim centrum kultury spektakl "La Bombe". Pada? Czarne chmury nad Bielskiem, ale też niestety czarne chmury nad spektaklem. Niestety spektakl "La Bombe" się nie odbędzie, ten tłum 400 osób odejdzie z kwitkiem - powiedział Wojciech Bach na Instagramie. 
 

W opublikowanym oświadczeniu Wojciecha Błacha nie zabrakło także zwrócenia się prosto do złodzieja.

Złodzieju, naprawdę ci współczuję, że musisz się tak upokarzać, żeby zdobyć pieniądze w tych ciężkich czasach. Wszystkim nam jest ciężko tym, co pracują, uwierz też. Pozbawiasz tych ludzi odrobiny rozrywki, refleksji, ale tez pozbawiasz nas szansy na zarabianie, mamy rodziny, dzieci, żony. Może zostaw to auto, sprzęt… - zaapelował Wojciech Błach na Instagramie.

Aktor poprosił widzów oraz internautów o udostępnianie postu. Wyjawił, że ma nadzieję na skruchę sprawcy i odzyskanie samochodu. Zapewnił, że wkrótce widzowie w Bielsku-Białej będą mogli zobaczyć długo wyczekiwany spektakl. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.