Wojciech Błach ma trzecie dziecko! Żona aktora pokazała wzruszające zdjęcie. Zdradziła płeć i imię maluszka

Wojciech Błach przywitał na świecie trzeciego syna. Żona aktora opublikowała wzruszające zdjęcia z porodówki i zdradziła, jak chłopczyk dostał na imię.

Więcej o rodzinach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wojciech Błach doczekał się trzeciego dziecka. Aktor zyskał sławę dzięki rolom w popularnych serialach, takich, jak np. "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki". Nie tylko dobrze radzi sobie w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Wojciech Błach od sześciu lat jest mężem Agnieszki Gizy, która również pracuje w show-biznesie. Para właśnie ogłosiła, że ich rodzina się powiększyła. 

Zobacz wideo "Polski Ład a ciąża. Czy stracę pieniądze?" [Q&A]

Wojciech Błach doczekał się trzeciego syna. Gwiazdy gratulują aktorowi i jego żonie

Ich związek od początku budził wiele kontrowersji - wybranka aktora jest od niego młodsza o 19 lat, a w momencie gdy się poznali, Wojciech Błach był jeszcze formalnie w związku małżeńskim z Kamilą Baar, z którą ma syna Bruna. Para rozwiodła się, a Wojciech Błach zaledwie rok po ślubie z Agnieszką Gizą powitał na świecie ich pierwsze dziecko - Jeremiego. Teraz para znów ma co świętować.

Agnieszka Giza pochwaliła się zdjęciem ze szpitala. Razem z mężem pozują z ich drugim wspólnym dzieckiem. To ponownie chłopczyk, który otrzymał imię Norbert. Zdjęcia z porodówki mogą rozczulić. 

 

Chłopiec przyszedł na świat w niedzielę, 20 lutego. Fani złożyli życzenia szczęśliwym rodzicom, a wśród komentarzy nie zabrakło także tych od gwiazd.

Gratulacje kochani - napisała Monika Mazur.
Gratulacje! Wspaniale - skomentowała Ewa Gawryluk.
Gratulacje dzielna mamusiu! - dodała Agnieszka Mrozińska.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy rodzinie dużo zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.