Rafał Zawierucha wziął ślub. Pokazał romantyczne zdjęcie z ceremonii. Patrzymy na suknię panny młodej. Skromna i piękna

Rafał Zawierucha ożenił się z Beatą Wiśnicką, a zdjęciem z uroczystości pochwalił się w mediach społecznościowych. Wybranka aktora nie jest związana z show-biznesem.

Rafał Zawierucha po raz pierwszy pokazał się publicznie z ukochaną we wrześniu na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na pierwszy rzut oka było wtedy widać, że para darzy się ogromnym uczuciem. W sobotę 22 października aktor pochwalił się, że Beata Wiśnicka została jego żoną. Na Instagramie pochwalił się zdjęciem z ceremonii.

Zobacz wideo "Cieszę się, że mogłem wreszcie zagrać to, że umiem trzymać mikrofon". Wywiad z Rafałem Zawieruchą

Rafał Zawierucha ożenił się z Beatą Wiśnicką

Aktor, który miał okazję zagrać w filmie u samego Quentina Tarantino, podzielił się na Instagramie zdjęciem ze ślubu. Na fotografii prezentuje się w eleganckim garniturze i czule całuje żonę. Z kolei panna młoda postawiła na skromną suknię o prostym kroju. Wyglądała bardzo elegancko. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Młodej parze szczęście życzy wiele innych gwiazd.

Gratki! Dużo miłości - napisał Michał Koterski.
Najlepszego dla was - dodała Joanna Racewicz.
Gratulacje. Niech was miłość prowadzi, a szczęście sprzyja - skomentowała post Katarzyna Dąbrowska.

O ukochanej Rafała Zawieruchy niemal nic nie wiadomo. Para skrzętnie chroni swoją prywatność, a Beata Wiśnicka nie jest związana z show-biznesem. 

Rafał Zawierucha zagrał Patryka Vegę

Kilka tygodni temu premierę miał film "Niewidzialna wojna". To biografia Patryka Vegi, w którego wcielił się właśnie Rafał Zawierucha, a mamę reżysera zagrała Anna Mucha. Obraz zebrał niemal wyłącznie negatywne recenzje. Na portalu Filmweb widnieje bardzo niska ocena 2/10. 36-latkowi rola jednak nie zaszkodziła. Niedługo później ukazał się nowy obraz z jego udziałem ("Orzeł. Ostatni patrol") i wiadomo, że jest zaangażowany w kolejne produkcje. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.