Weronika Rosati jak Elizabeth Taylor. "W 100 procentach wyglądasz jak ona"

Weronika Rosati wcieli się w rolę Elizabeth Taylor. Aktorka pochwaliła się zdjęciem w nowej filmowej charakteryzacji. Fani celebrytki są oszołomieni. "Prawdziwa gwiazda"

Film "Brigitte Bardot Cudowna", w reżyserii Lecha Majewskiego miał już swoją światową premierę. Polska dopiero przed nami. W główną rolę wciela się Joanna Opozda. Za to rolę Elizabeth Taylor zagrała Weronika Rosati. Dla aktorki jest to zapewne spełnienie najskrytszych marzeń. W mediach społecznościowych pochwaliła się charakteryzacją. 

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach

Weronika Rosati jak Elizabeth Taylor 

Córka polskiego polityka spełnia hollywoodzkie marzenia. Weronika Rosati już od kilku lat prowadzi życie oraz wychowuje czteroletnią córkę Elizabeth w Stanach Zjednoczonych. Kobieta łączy karierę zawodową z samodzielnym wychowaniem małej pociechy. Aktorka miała okazję grać u boku najwybitniejszych współczesnych międzynarodowych sław. Mimo wszystko w polskich mediach dalej przedstawiana jest jako dość przeciętna. O swoich przemyślaniach opowiedziała niedawno w wywiadzie dla tygodnika "Wprost". Teraz przed gwiazdą kolejna premiera. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami charakteryzacją do nowej roli. Wygląda fenomenalnie. Sami zobaczcie.

 

Więcej zdjęć aktorki wcielającej się w rolę światowej sławy Elizabeth Taylor znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Fani są zachwyceni. Pod postem niemalże od razu znalazła się masa pozytywnych komentarzy.

Pani jest wspaniałą aktorką.
Piękna! Prawdziwa gwiazda.
W 100 procentach jak Elizabeth. Zdecydowanie nikt inny tej roli grać nie powinien - komentują fani Weroniki Rosati pod postem na Instagramie.

Polska premiera długo wyczekiwanego filmu Lecha Majewskiego już 21 października. Czekacie?

Więcej o:
Copyright © Agora SA