Vogule Poland tłumaczą się z publikacji fotomontażu z Cichopek i Kurzajewskim. "Zrobili ze swojego życia szopkę"

Twórcy kanału Vogule Poland, którzy opublikowali kontrowersyjny fotomontaż z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim, skomentowali medialną burzę wywołaną przez grafikę. W rozmowie z Plejadą zdradzili, dlaczego zdecydowali się zamieścić mem na Instagramie.

Kilka dni temu w sieci pojawił się wyjątkowo niesmaczny fotomontaż, który ukazywał Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Przeróbka ukazała się na instagramowym profilu Vogule Poland. Kontrowersyjny mem zbulwersował celebrytów. Głos w sprawie zabrały Agata i Paulina Młynarskie, a także Maja Staśko. Influencerzy, którzy udostępnili zdjęcie w mediach społecznościowych, postanowili wytłumaczyć swoją decyzję.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Vogule Poland tłumaczą się z publikacji fotomontażu z Cichopek i Kurzajewskim. "Zrobili ze swojego życia szopkę"

Patryk Chilewicz i Adam Mączewski znani z kanału Vogule Poland w rozmowie z portalem Plejada odnieśli się do kontrowersji, jakie wywołała publikacja bulwersującej przeróbki (mem dla wielu osób jest obsceniczny. Nie chcemy go w tym miejscu publikować. Tych, których grafika interesuje, odsyłamy do instagramowego profilu Vogule Poland). Okazuje się, że nie zamierzają usunąć grafiki z instagramowego profilu, gdyż uważają, iż jest ona doskonałym komentarzem zamieszania wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Fotomontaż, który nie jest naszego autorstwa, idealnie naszym zdaniem oddaje pokraczną, absurdalną sytuację, do której doprowadził kwartet Cichopek, Kurzajewski, Smaszcz i Hakiel, choć ten ostatni oczywiście w najmniejszym stopniu - powiedział Chilewicz.

Youtuber dodał także, że to zachowanie prezenterów w dużej mierze prowokuje krytykę internautów.

To oni zrobili ze swojego życia medialną szopkę, udzielali wywiadów na najbardziej intymne tematy, by w ramach wisienki na torcie Kasia Cichopek padła plackiem w świątyni w Izraelu. Absurd, haniebne granie uczuciami religijnymi sporej części Polek i Polaków, robienie ze swojego życia nieśmiesznego kabaretu - stwierdził.

Influencer zdradził też, że jest mu przykro, iż Paulina Młynarska postanowiła odwołać spotkanie z Vogule Poland. Nie ma jednak wpływu na decyzję dziennikarki.

Więcej o: