Pokochano ją za rolę Aliny w "Miodowych latach". Dziś grywa w hitach streamingowych gigantów i zmieniła wizerunek

Agnieszka Pilaszewska zdobyła popularność dzięki roli Aliny w serialu "Miodowe lata". Później ją zastąpiono inną aktorką. Sprawdziliśmy, co dziś robi. Nadal zajmuje się aktorstwem.

Agnieszka Pilaszewska to ceniona przez fanów polska aktorka. Popularność dała jej rola Aliny Krawczyk, żony tramwajarza Krzysztofa Krawczyka z "Miodowych lat", w którą wcielała się przez cztery lata. Później została zastąpiona przez Katarzynę Żak. W międzyczasie zagrała w "W pustyni i w puszczy" czy "Tygrysach Europy". Po zakończeniu pracy na planie serialu wciąż spełniała się jako aktorka. Na koncie ma między innymi rolę Jadwigi Górki w "Barwach szczęścia" czy Olgi Seifert w "Glinie". Znalazła również nowe zajęcia i pisała scenariusze do "Samej słodyczy", "Ultravioletu" czy "To musi być miłość".

Zobacz wideo Katarzyna Żak żartuje z męża: "Na jego tle zawsze wyglądam szczuplej"

55 twarzy Piotra Stramowskiego. Aktor przez lata eksperymentował z wyglądem i zmieniał się do roli 50 twarzy Piotra Stramowskiego. Jak aktor zmieniał się przez lata?

Agnieszka Pilaszewska współpracuje z gigantami streamingowymi

Sprawdziliśmy, co dzisiaj słychać u Agnieszki Pilaszewskiej i okazuje się, że wciąż gra w wielu produkcjach. Mieliśmy okazję obejrzeć ją w filmie"The Eddy". Nie była to jedyna współpraca z gigantem. Jeszcze w tym roku ukazała się pierwsza odsłona "Gier rodzinnych", których jest scenarzystką. Wystąpiła również w "Odwilży" HBO. Obecnie jest związana z Teatrem Współczesnym.

Agnieszka PilaszwskaAgnieszka Pilaszwska Instagram @agnieszka_pilaszewska

Oprócz tego odtwórczyni roli Aliny Krawczyk jest aktywna na Instagramie. To tutaj publikuje swoje przemyślenia, wypowiada się na ważne społecznie tematy. Nie brakuje zdjęć z pracy i luźnych, rodzinnych fotografii. Co ciekawe Agnieszka Pilaszewska zadbała o rozwój kolejnego pokolenia i prowadzi kursy aktorskie w Warszawie. A jak dziś wygląda? Choć uśmiech pozostaje ten sam, to aktorka nosi od jakiegoś czasu zupełnie inną fryzurę niż ta, z którą kojarzą ją widzowie "Miodowych lat". Zdecydowała się na grzywkę. Zdjęcia z jej albumu znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

"Miodowe lata" to serial, który zadebiutował 13 października 1998 roku. Obchodzimy więc kolejną rocznicę emisji pierwszego odcinka.  

Agnieszka PilaszwskaAgnieszka Pilaszwska Instagram @agnieszka_pilaszewska

'Miodowe Lata' "Miodowe lata". Tak teraz wygląda kamienica z czołówki serialu

Więcej o: