Adam Małysz pochwalił się nową pracą. Nie zgadniecie, co będzie robił

Adam Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się nową ofertą pracy. Będzie pisał felietony dla jednego z magazynów.

Adam Małysz jest legendą skoków narciarskich, który rozsławił dyscyplinę na terenie Polski i odniósł wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. Po zakończeniu kariery zmienił dyscyplinę i zajął się rajdami, gdzie również może się pochwalić osiągnięciami. Od 2022 roku piastuje stanowisko prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, a teraz otrzymał nową propozycje pracy. Może być ogromnym zaskoczeniem. 

Zobacz wideo Adam Małysz zdradza, czy fani koczują pod jego domem. Ocenił polską kadrę. Brakowało mu Grosickiego

Adam Małysz będzie pisał felietony

Adam Małysz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że został felietonistą magazynu "EVO" i w nadchodzących tygodniach będzie można przeczytać jego historie związane ze ścieżką zawodową i motoryzacją. 

Jeszcze przez kilka tygodni możecie kupić drugie wydanie magazynu "EVO", gdzie jako felietonista opowiadam moje historie związane z motoryzacją i nie tylko. Oprócz tego na łamach mnóstwo wspaniałych zdjęć i tekstów dotyczących przeróżnych niebanalnych samochodów na każdą kieszeń. Serdecznie zapraszam! - zdradził Adam Małysz.
 

Adam Małysz zdradza receptę na udane małżeństwo

Adam Małysz od lat tworzy udany związek małżeński z Izabelą Małysz. W jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami" pokazano wcześniej nieopublikowany film z ich ślubu, a sam sportowiec podczas wywiadu zdradził, jaka jest ich recepta na zdrową relację. Okazuje się, że z uwagi na jego rozjazdy nie mogli spędzać dużo czasu w swoim towarzystwie, co pozwoliło na stałe poznawanie i odkrywanie się. Doskonale sprostali temu zadaniu.

Myślicie, że były skoczek narciarski odnajdzie się w nowej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.