Adam Małysz mówi o małżeństwie. Co umacnia jego związek z Izą? Nietypowe. Wręcz ryzykowne [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Małysz spełnia marzenia i rozwija artystyczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Przeprowadziła się do Warszawy i póki co świetnie się odnajduje w wielkim świecie. Co na to jej mąż, Adam Małysz?

Adam Małysz to legenda, o wywiad z którą zabiega wielu dziennikarzy. Naszemu reporterowi udało się zamienić kilka słów ze sportowcem tuż po zakończeniu emisji pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami". Jak ocenił występ żony? Izabela będzie zadowolona.

Zobacz wideo Adam Małysz dumny z żony. Miewali kryzysy? Prawi o małżeństwie

Adam Małysz mówi o małżeństwie. Co umacnia jego związek z Izą? Nietypowe. Wręcz ryzykowne [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Małysz od miesiąca mieszka w Warszawie. Razem z mężem musieli na jakiś czas zrezygnować z dawnego życia, bowiem aktualnie żyją w innych miejscach. Jak w takiej sytuacji odnajduje się sportowiec?

Ja jestem cały czas w rozjazdach, często przyjeżdżam do niej do Warszawy, bo mam po drodze, dlatego w domu bywam rzadko. Dla mnie nie ma różnicy, ale dla Izy jest. Ona cały czas zajmowała się swoimi sprawami i biznesami, teraz musiała się nieco przestawić, a to jest na pewno dobra szkoła życia.

Adam i Iza są małżeństwem od 24 lat. Piękny staż, piękna para i stale gorące uczucie między nimi. Jaka jest ich recepta na udany związek?

Zawsze śmialiśmy się, że często nie ma nas razem, więc te rozstania powodują, że stale się poznajemy i odkrywamy coś nowego. Fakt, wiele osób z naszego towarzystwa jest po rozwodach, dlatego cieszymy się, że stale idziemy razem przez życie. Pochodzimy z tradycyjnych rodzin i rodzina to jest podstawa, mimo że żyjemy od lat w świecie niełatwym, bo zawodowy sportowiec prowadzi ciężkie życie. Teraz jest łatwiej, ale kiedyś było ciężko iść razem do kina czy na zakupy. Żona wtedy mocno przeżywała. Z drugiej strony wiedzieliśmy, że zdecydowaliśmy się na takie życie i trzeba było temu sprostać. Cieszę się, że sprostaliśmy i mam nadzieję, że cały czas tak będzie.

Czy były skoczek narciarski jest dumny z żony? Tak! Ale dlaczego razem z rodziną namawiał ją na udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Odpowiedź na to pytanie czeka w powyższym materiale wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.