Nowe informacje w sprawie śmierci Dawida Ozdoby. Prowadzone jest śledztwo

Światło dzienne ujrzały nowe okoliczności śmierci Dawida Ozdoby. Wiadomo, gdzie służby znalazły ciało 45-latka.

W poniedziałek 3 października mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Dawida Ozdoby. 45-latek był trenerem personalnym, zawodnikiem MMA i zwycięzcą reality show "Amazonki". Swego czasu wyznał publicznie, że zmagał się z depresją. Teraz na jaw wychodzą nowe informacje na temat jego śmierci.

Zobacz wideo Jak wspierać osobę chorą na depresję?

Tragiczne okoliczności śmierci Dawida Ozdoby trafiły do mediów

Edyta Herbuś, która lata temu była związana ze sportowcem, opublikowała wzruszające pożegnanie w mediach społecznościowych.

Dawid, spoczywaj w pokoju. Wysyłam ci z serca światło miłości. Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać.
 

Teraz "Super Express" ustalił, że ciało 45-latka zostało znalezione w warszawskim Parku Picassa na Białołęce. Tę informację gazeta potwierdziła w dwóch źródłach. Dodatkowo w sprawie śmierci Ozdoby ma zostać przeprowadzone śledztwo. Okoliczności zgonu są cały czas wyjaśniane. 

Dawid Ozdoba chorował na depresję

Były partner Edyty Herbuś stoczył kilka walk w oktagonie FAME MMA. Po ostatniej walce wyznał w wywiadzie, że myślał o samobójstwie.

Kiedy zostałem totalnie wygwizdany, poszedłem do szatni i zostałem całkowicie sam, miałem taką myśl, że chce to wszystko skończyć. Chciałem sobie podciąć żyły. Nie wiem, co mi przyszło do głowy, po prostu poczułem, że to nie jest mój świat.

Innym razem przyznał, że chorował na depresję.

Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Tam różne rzeczy się wydarzyły i teraz wróciłem do ludzi. Można powiedzieć, że po trzech latach.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.