Fala krytyki wylała się na Annę Tatarską po oskarżeniach Wendzikowskiej

Internauci komentują spór pomiędzy Anną Wendzikowską i Anną Tatarską. W znacznym stopniu przeważają opinie, że to była dziennikarka "Dzień dobry TVN" ma rację.

Post Anny Wendzikowskiej na Instagramie z 1 października wywołał burzę w mediach. Dziennikarka wyznała w nim, że padła ofiarą mobbingu, kiedy pracowała w "Dzień dobry TVN". Dodała również, że jej nowa zastępczyni, Anna Tatarska, zachowywała się wobec niej nielojalnie i wykorzystywała jej niepewną sytuację w pracy. Ta w odpowiedzi powiedziała nam, że nie chce wdawać się w konflikt z Wendzikowską, ale zasugerowała, że mija się ona z prawdą. Cała sprawa jest szeroko komentowana przez internautów, którzy w większości stoją po stronie byłej już gwiazdy "Dzień dobry TVN".

Zobacz wideo Anna Wendzikowska mówi o mężczyznach niskiego wzrostu

Fala krytyki wylała się na Annę Tatarską po oskarżeniach Anny Wendzikowskiej

Anna Tatarska odwiedziła galerię sztuki, czym pochwaliła się na Instagramie. Celebrytka w opisie postu nie nawiązywała do oskarżeń Anny Wendzikowskiej, ale dała wyraźny sygnał, że zdaje sobie sprawę, że internautów ta sprawa rozpala do czerwoności.

Uwielbiam sztukę też za to, że uczy mnie, że nierozumienie jest ok, że nie zawsze muszę mieć rację, że nie zawsze te racja w ogóle obiektywnie istnieje. (...) Komentarze zostawię, toż to czysty przykład dmuchania w skrzydła.
 

Tak jak celebrytka przewidywała, w komentarzach pojawiło się mnóstwo głosów ją potępiających. 

Cała Polska żyje teraz czymś innym. Murem za Anią.
Świat celebrytów to szambo. Mołek delikatnie to kiedyś ujęła. Tylko chyba najgorsze jest to, że kobieta kobiecie zgotowała taki los pod przykrywką przyjaciółki.
Polecam się uwrażliwić na człowieka najpierw, zanim się uwrażliwisz na sztukę.

Pojawiły się jednak też nieliczne opinie, według których to Anna Tatarska ma rację w sporze z Wendzikowską.

Ja wysyłam dużo ciepła i wsparcia. Wiem, jak ciężko jest się bronić, gdy druga strona ma przewagę.
Uszy do góry. Mam nadzieję że profesjonalizm się obroni.

A wy, czyją stronę trzymacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.