"Love Island". Kuba wyznał, że okłamał wszystkich w ważnej sprawie. "Co ty masz w głowie?"

Po ostatnim odcinku "Love Island" w komentarzach zawrzało. Kuba wyznał - najpierw Wero, a następnie pozostałym uczestnikom - że mocno nagiął fakty, opowiadając o problemach zdrowotnych.

Do finałowego odcinka szóstej edycji "Love Island" został już niewiele ponad tydzień, jednak dramy w programie zdecydowanie jeszcze się nie zakończyły. Produkcja dopiero co podjęła decyzję o wyrzuceniu z show Daniela, który ukrył fakt, że ma dziewczynę, a teraz czarne chmury zebrały się nad Kubą. Partner Wero, który wcześniej przekazał islanderom, że chorował na raka, teraz wyznał, że miał jedynie podejrzenie nowotworu.

Zobacz wideo Włodek o kłamstwach Kuby

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochankiOni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

"Love Island". Kuba zostanie wyrzucony z programu? Rozwścieczył widzów i uczestników

Do zaskakującej sytuacji doszło w odcinku z 30 września. Wero poinformowała Kubę, że będzie musiał zawalczyć o jej zaufanie. Mężczyzna uznał więc, że będzie z nią w pełni szczery.

Z tym rakiem to też dałem d*py. To nie do końca był w ogóle rak. To była choroba - wrzodziejące zapalenie jelita grubego. (...) Chodziłem po tych szpitalach, miałem zagrożenie życia. (...) Zawsze słyszałem, że jest wrzodziejące albo może być rak i po prostu brałem to do siebie jako rak, ale to nie jest w końcu rak. Było ryzyko raka jakby - tłumaczył.

Jak łatwo się domyślać, Wero była mocno zaskoczona tym, co usłyszała i postanowiła poradzić się Sary i Kamila. Uczestnik zwrócił uwagę, że jeśli Kuba jest w stanie skłamać przed kamerami, to tym bardziej może posunąć się do tego również poza programem.

O tym, że Kuba minął się z prawdą, dowiedzieli się także pozostali uczestnicy, gdy usiedli w Kręgu Ognia. Partner Wero próbował tłumaczyć się, że nagiął fakty dotyczące choroby, bo gdy ludzie słyszą słowo "nowotwór", zwykle nie dopytują o szczegóły. Uczestnicy zwrócili mu jednak uwagę, że od początku nikt nie pytał go o jego stan zdrowia i mógł tę informację zachować dla siebie. Kuba stracił również zaufanie widzów. W komentarzach na Instagramie zawrzało, a fani programu są zszokowani jego wyznaniem.

Jak można żartować z takich rzeczy. Ludzie chorzy pragną żyć, walczą, a on sobie wymyśla historyjki, żeby mu współczuli.
Naprawdę? Wielce był przybity, zebrał wszystkich i opowiadał o raku, po czym się okazało, że to było koloryzowane. Co ty masz w głowie? - czytamy.
 

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Podejrzenia co do historii Kuby miał Włodek, uczestnik piątej edycji "Love Island". Na udostępnionym InstaStories stwierdził, że kłamstwo partnera Wero może wyjść na jaw i ma przeczucie, że Kuba, podobnie jak Daniel, poniesie konsekwencje.

Więcej o: