Anna Lewandowska relacjonuje pokaz Victorii Beckham na Paris Fashion Week. Rozenek i Marina komentują jej stylizację

Annę Lewandowską wcześniej można było spotkać raczej w sali treningowej niż na pokazach mody, ale ten stan rzeczy zaczyna się zmieniać. Trenerka snuje plany podboju rynku własną kolekcją, zaczyna "bywać" i zawiera perspektywiczne znajomości.

Anna Lewandowska wybrała się do Paryża na Fashion Week, co skrupulatnie dokumentuje na instagramowym profilu. Udział w najsłynniejszej modowej imprezie ma dostarczyć Polce inspiracji, bo - jak zadeklarowała – niebawem stworzy autorską kolekcję. A ponieważ miejsce i pora zobowiązywały, zaprezentowała kilka dopracowanych stylizacji. Na koncie może odnotować już nawet pewnego rodzaju sukces – jedno z jej najnowszych zdjęć wykonanych w stolicy mody pochwaliła Heidi Klum, zostawiając w sekcji komentarzy emotikonkę z sercami w miejscach oczu. Znajomości z topmodelkami z pewnością przydadzą się sportsmence, jeśli poważnie myśli o podbijaniu wybiegów własnymi projektami.

Anna Lewandowska, Mikky KiemeneyLewandowska została WAGs Barcelony. Podglądamy inne partnerki piłkarzy klubu

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska podbija Paryż w jesiennej stylizacji 

Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła do sieci kolejną porcję paryskiego szyku. Pochwaliła się efektami mini-sesji zdjęciowej, do której pozowała mając na sobie skórzany płaszcz sięgający kostek, długie czarne kozaki na ultracienkiej szpilce oraz sukienkę z golfem. Całość uzupełniła niedużą torebką, ciemnymi okularami i srebrnymi wiszącymi kolczykami.

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Przy okazji "Lewa" zamieściła na Instagramie fragment pokazu kolekcji Victorii Beckham, gratulując bardziej doświadczonej WAG jej paryskiego debiutu.

Fani celebrytki i jej znane koleżanki pospieszyli z komplementami:

Petarda – napisała Marina.
Amazing – pochwaliła Małgorzata Rozenek, uzupełniając lapidarny wpis emotikoną ognia.

Julia Bednarek była mniej wylewna i skomentowała aktywność koleżanki emotikoną serca.

Tak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza, własna siłownia i nowoczesne sprzętyTak Lewandowscy urządzili się w Monachium. Stylowe wnętrza i własna siłownia

Jak wam się podoba look Anny? Jest światowo?

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: