Jakub Rzeźniczak wyjaśnia, czy zdradzał Magdalenę Stępień, gdy była w ciąży. Wdał się w ostrą dyskusję

Jakub Rzeźniczak ma już dość internetowych ataków pod adresem narzeczonej i swoim. Gdy na Instagramie wytknięto im przesadne epatowanie szczęściem, nie wytrzymał i wdał się w dyskusję.

Jakub Rzeźniczak od dawna miał opinię zmiennego w uczuciach. Jego małżeństwo z Edytą Zając rozpadło się, gdy wyszło na jaw, że piłkarz nie był jej wierny. Obrońca Wisły Płock, będąc mężem modelki, doczekał się córki z prawniczką imieniem Ewelina. Ale i ten związek nie przetrwał. Kolejną wybranką sportowca była Magdalena Stępień. Para rozstała się, a powodem zerwania miała być relacja z inną kobietą. Mimo wszystko Stępień i Rzeźniczak dali sobie jeszcze jedną szansę, a w krótkim czasie na świat przyszedł ich syn Oliwier. Jednak związek  zakończył się przed narodzinami chłopca.

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Zobacz wideo Tak Jakub Rzeźniczak odpowiadał na zarzuty Magdaleny Stępień

Jakub Rzeźniczak uderza w hejterów

Aktualną miłością 36-latka jest Paulina Nowicka, była specjalistka ds. komunikacji klubu piłkarskiego Stal Rzeszów. Tym razem sprawa wygląda poważnie, a na palcu dziewczyny zalśnił pierścionek zaręczynowy.

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Wygląda na to, że taki obrót sprawy nie wszystkim się podoba. Część internautów miała Rzeźniczakowi za złe, ich zdaniem, zbyt szybkie przechodzenie z jednego związku w drugi. Niezadowoleniu dawali upust w jadowitych komentarzach.

28 lipca bieżącego roku zmarł syn Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień, cierpiący na rzadką odmianę nowotworu wątroby. W internecie ponownie pojawił się hejt. Niektórzy wytykali wówczas nawet klubowym kolegom piłkarza, że ubrani w koszulki z napisem "Kuba, jesteśmy z tobą" pozowali do zdjęcia uśmiechnięci. Inni regularnie wylewali pomyje na Wiślaka i jego partnerkę. Agresywne wpisy pojawiały się niemal przy każdej okazji – gdy para wrzucała do sieci wspólne zdjęcia, ogłaszała zaręczyny czy kiedy zrobiła sobie identyczne tatuaże.

W końcu Rzeźniczak nie wytrzymał i zwrócił się do hejterów bezpośrednio:

A gdzie byliście wszyscy, jak byliśmy niszczeni ostatni rok, dostawaliśmy setki wiadomości, groźby? Gdy były przekręcane fakty, gdy wypowiadali się ludzie, nic nie wiedząc o sytuacji? Gdzie byłem na skraju depresji? Gdy Paulina otrzymywała najgorsze obelgi, gdy niczemu nie była winna? Gdzie byli wszyscy prawi? - pytał retorycznie pod jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Bartosz Kurek z partnerką Karol Kłos z partnerkąOto partnerki polskich siatkarzy! Była siatkarka, modelka i lekarka

Piłkarz odniósł się też do zarzutów, jakoby Nowicka rozbiła jego poprzedni związek:

Nie rzuciłem Magdy dla innej kobiety. Kolejne powielane kłamstwa.

Sądzicie, że narzeczeni zaznają wreszcie spokoju?

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: